Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje verdiend onderuit tegen sterker Italië: 0-1

Oranje verdiend onderuit tegen sterker Italië: 0-1

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de thuiswedstrijd tegen Italië in de Nations League verloren. Oranje ging met 0-1 onderuit in een lege Johan Cruijff ArenA.

Italië kwam in blessuretijd van de eerste helft op voorsprong. Nicolò Barella kopte raak op aangeven van Ciro Immobile, met 36 doelpunten voor Lazio het afgelopen seizoen de topscorer van Europa.

De zege van Italië was verdiend. Het elftal van Roberto Mancini kreeg de beste kansen en was vooral voor rust veel sterker. Italië heeft met de zege ook de koppositie in de poule gepakt, met vier punten. Oranje volgt met drie punten, met dank aan de zege van vrijdag op Polen.

Het Nederlands elftal komt volgend maand weer bijeen, voor een oefenduel met Mexico en twee uitduels met Bosnië en Herzegovina en Italië in de Nations League. De bedoeling is dat de KNVB dan een definitieve opvolger voor de naar FC Barcelona vertrokken Ronald Koeman heeft aangewezen.

Meer uit Voetbal

NEC speelt thuis gelijk tegen sc Heerenveen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.

1 uur geleden
Dokter leidt vijfkamp na twee onderdelen op WK indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.

2 uur geleden
Hiddink benoemd tot erelid van De Graafschap

DOETINCHEM (ANP) - Guus Hiddink is benoemd tot erelid van De Graafschap. De 79-jarige oud-voetballer en -trainer kreeg ook een standbeeld met een afbeelding van zichzelf erop, begeleid door de tekst 'Achterhoeks fundament'.

3 uur geleden
PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

16 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

17 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

19 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

20 uur geleden