Oranje treft gehavend Polen in uitverkochte Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Robert Lewandowski ontbreekt mogelijk in de basisformatie van Polen voor het uitduel van zaterdag met het Nederlands elftal in de Nations League. "We zijn nog met hem in gesprek", vertelde bondscoach Czesław Michniewicz tijdens een persconferentie. "We moeten het even bekijken."
Ook Lewandowski is moe na een lang seizoen met Bayern München. "Ik wisselde hem woensdag in België met het oog op het duel met Nederland", zei Michniewicz over de grote vedette van zijn ploeg. "Maar we willen hem er ook graag bij hebben als we dinsdag voor eigen publiek weer tegen België spelen."
Arkadiusz Milik en Kamil Jóźwiak verschijnen waarschijnlijk niet aan de aftrap in een uitverkochte Kuip. Bondscoach Michniewicz liet doorschemeren dat ook zijn aanvoerder Kamil Glik behoefte aan rust heeft.
Qatar
Polen opende de Nations League vorige week met een thuiszege op de tweede keus van Wales (2-1). De ploeg ging woensdag hard onderuit tegen de Belgen (6-1). Polen stond na 73 minuten nog maar met 2-1 achter in Brussel.
Polen mag eind dit jaar aan het WK in Qatar deelnemen. De ploeg was eind maart in de finale van de play-offs te sterk voor Zweden (2-0).
Meer uit Voetbal
JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.
12 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.
15 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.
21 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.
1 dag geleden