Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje treft gehavend Polen in uitverkochte Kuip

Oranje treft gehavend Polen in uitverkochte Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robert Lewandowski ontbreekt mogelijk in de basisformatie van Polen voor het uitduel van zaterdag met het Nederlands elftal in de Nations League. "We zijn nog met hem in gesprek", vertelde bondscoach Czesław Michniewicz tijdens een persconferentie. "We moeten het even bekijken."

Ook Lewandowski is moe na een lang seizoen met Bayern München. "Ik wisselde hem woensdag in België met het oog op het duel met Nederland", zei Michniewicz over de grote vedette van zijn ploeg. "Maar we willen hem er ook graag bij hebben als we dinsdag voor eigen publiek weer tegen België spelen."

Arkadiusz Milik en Kamil Jóźwiak verschijnen waarschijnlijk niet aan de aftrap in een uitverkochte Kuip. Bondscoach Michniewicz liet doorschemeren dat ook zijn aanvoerder Kamil Glik behoefte aan rust heeft.

Qatar

Polen opende de Nations League vorige week met een thuiszege op de tweede keus van Wales (2-1). De ploeg ging woensdag hard onderuit tegen de Belgen (6-1). Polen stond na 73 minuten nog maar met 2-1 achter in Brussel.

Polen mag eind dit jaar aan het WK in Qatar deelnemen. De ploeg was eind maart in de finale van de play-offs te sterk voor Zweden (2-0).

Meer uit Voetbal

AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

2 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

19 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

22 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

22 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

23 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

1 dag geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

1 dag geleden