Oranje traint zonder vertrokken Van Dijk voor Wales
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is zonder Virgil van Dijk begonnen aan de tweede training richting het uitduel van woensdag met Wales in de Nations League. De aanvoerder heeft zaterdag het trainingskamp van Oranje verlaten en viert na een lang seizoen vakantie.
Van Dijk was zaterdag nog wel aanwezig bij de nabespreking van de gewonnen uitwedstrijd een dag eerder tegen België (1-4). Vincent Janssen ontbreekt nog op de training. De spits is zaterdag getrouwd in de Verenigde Staten en meldt zich pas dinsdag bij de nationale ploeg.
Van Gaal beschikt over een fitte selectie. De bondscoach trainde zaterdag alleen met de reserves van het duel met de Belgen. Hij gaf zijn basisspelers rust. Nederland heeft in de aanloop naar het duel met Wales meer rust dan de tegenstander. Wales speelt zondag vanaf 18.00 uur eerst nog een beslissend duel met Oekraïne om deelname aan het WK van eind dit jaar in Qatar. Vanwege die finale gunde bondscoach Rob Page veel spelers rust tijdens het verloren uitduel van woensdag met Polen (2-1) in de Nations League.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
4 uur geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
13 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
13 uur geleden