Oranje traint zonder vertrokken Van Dijk voor Wales
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is zonder Virgil van Dijk begonnen aan de tweede training richting het uitduel van woensdag met Wales in de Nations League. De aanvoerder heeft zaterdag het trainingskamp van Oranje verlaten en viert na een lang seizoen vakantie.
Van Dijk was zaterdag nog wel aanwezig bij de nabespreking van de gewonnen uitwedstrijd een dag eerder tegen België (1-4). Vincent Janssen ontbreekt nog op de training. De spits is zaterdag getrouwd in de Verenigde Staten en meldt zich pas dinsdag bij de nationale ploeg.
Van Gaal beschikt over een fitte selectie. De bondscoach trainde zaterdag alleen met de reserves van het duel met de Belgen. Hij gaf zijn basisspelers rust. Nederland heeft in de aanloop naar het duel met Wales meer rust dan de tegenstander. Wales speelt zondag vanaf 18.00 uur eerst nog een beslissend duel met Oekraïne om deelname aan het WK van eind dit jaar in Qatar. Vanwege die finale gunde bondscoach Rob Page veel spelers rust tijdens het verloren uitduel van woensdag met Polen (2-1) in de Nations League.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
28 minuten geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
37 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
6 uur geleden