Oranje traint voor het laatst richting beslissende duel met Qatar
DOHA (ANP) - Het Nederlands elftal werkt maandag de laatste training af voor de beslissende groepswedstrijd op het WK tegen Qatar. De selectie van bondscoach Louis van Gaal verschijnt om 09.30 uur Nederlandse tijd op veld nummer 6 van de Qatar University in Doha.
Alleen het eerste kwartier van de oefensessie is te zien voor journalisten. Oranje gaat daarna achter gesloten deuren verder. Van Gaal geeft vervolgens om 12.45 uur een persconferentie.
Oranje heeft na twee duels 4 punten in groep A en heeft dinsdag tegen Qatar minimaal een gelijkspel nodig om de achtste finales te halen. Nederland zal willen winnen, het liefst met wat ruimere cijfers, om de groepswinst veilig te stellen.
Brazilië komt maandag voor de tweede keer in actie, nu zonder de geblesseerde sterspeler Neymar. De favoriet, eerder te sterk voor Servië, speelt tegen Zwitserland (17.00 uur). Servië gaat tegen Kameroen (11.00 uur) op jacht naar eerherstel. De overige duels van maandag zijn Zuid-Korea - Ghana (14.00 uur) en Portugal - Uruguay (20.00 uur).
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
9 uur geleden