Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint nog zonder Feyenoorder Timber in Zeist

Oranje traint nog zonder Feyenoorder Timber in Zeist

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is zonder Quinten Timber aan de training van woensdag begonnen. De middenvelder liet zich wel zien in Zeist maar oefende apart. Hij miste de laatste duels van Feyenoord door een spierblessure.

De KNVB maakt rond 15.00 uur bekend of Timber met het Nederlands elftal naar het EK gaat. De voetbalbond wil dan de selectie van Oranje voor de Europese eindronde bekendmaken. Bondscoach Ronald Koeman licht zijn keurkorps vanaf 16.15 uur toe tijdens een persconferentie in Zeist.

De voorlopige selectie van Oranje bestaat uit 29 spelers, na het wegvallen van Marten de Roon. Koeman neemt 23 veldspelers en drie doelmannen mee naar Duitsland.

Open training

Alle 24 deelnemers moeten hun definitieve EK-selectie uiterlijk 7 juni bij de UEFA inleveren. Als een speler daarna nog serieus geblesseerd raakt, dan mag er na goedkeuring van de UEFA voor de eerste groepswedstrijd van 16 juni tegen Polen nog een vervanger worden opgeroepen. Doelmannen mogen tot de tweede groepswedstrijd van 21 juni tegen Frankrijk worden vervangen.

Koeman geeft zijn internationals donderdag en vrijdag vrij. Oranje komt zaterdag weer bijeen voor een open training met publiek waarvoor alle beschikbare 2000 tickets snel waren verkocht. Donyell Malen en Ian Maatsen komen zaterdag nog in actie met Borussia Dortmund tegen Real Madrid in de finale van de Champions League.

Reijnders en Koopmeiners

Ook Tijjani Reijnders en Teun Koopmeiners melden zich later in Zeist. Reijnders oefent op 31 mei nog met AC Milan tegen AS Roma in het Australische Perth. Koopmeiners heeft voor zaterdag met Atalanta nog een uitgestelde competitiewedstrijd tegen Fiorentina op het programma staan.

Oranje oefent voor vertrek naar Duitsland nog tegen Canada (6 juni) en IJsland (10 juni) in De Kuip.

Meer uit Voetbal

Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

26 minuten geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

15 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

17 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

18 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

18 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

19 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

19 uur geleden