Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint met invallers en reserves na halen achtste finales

Oranje traint met invallers en reserves na halen achtste finales

DOHA (ANP) - Het Nederlands elftal werkt op het WK in Qatar met een complete groep toe naar de achtste finale tegen de Verenigde Staten. Een dag na het veiligstellen van de groepswinst (2-0 tegen Qatar), verschenen alle 26 selectiespelers op veld 6 van de Qatar University.

De basisspelers van dinsdag deden mee aan de warming-up en verdwenen vervolgens naar binnen, zoals dat gebruikelijk is een dag na een wedstrijd. Bondscoach Louis van Gaal ging vervolgens verder met de internationals die invielen tegen Qatar en de reserves.

Het is naar alle waarschijnlijkheid een van de laatste keren dat Oranje op dit tijdstip, op het heetst van de dag, traint. Van Gaal legde maandag uit dat hij de eerste twee weken aan dit tijdstip vasthield, zodat zijn spelers konden acclimatiseren. Nu dat proces is voltooid, schakelt het Nederlands elftal over naar trainen in de avond. Donderdag traint Oranje plaatselijke tijd 17.00 uur en vrijdag om 16.30 uur. Dan is de zon al even onder.

Oranje en de Verenigde Staten, het land dat in groep B als tweede eindigde achter Engeland, nemen het zaterdag om 16.00 uur (Nederlandse tijd) tegen elkaar op in de achtste finales. De winnaar mag naar de kwartfinale, op vrijdag 9 december.

Meer uit Voetbal

Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

3 uur geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

4 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

14 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

15 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

15 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

16 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

16 uur geleden