Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint met fitte selectie voor WK-duel met Ecuador

Oranje traint met fitte selectie voor WK-duel met Ecuador

DOHA (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de tweede groepswedstrijd op het WK, vrijdag tegen Ecuador. Bondscoach Louis van Gaal staat sinds 09.40 uur Nederlandse tijd (in Qatar is het twee uur later) met al zijn 26 internationals op veld nummer 6 van de Qatar University in Doha. Journalisten mogen de oefensessie slechts een kwartier volgen, daarna gaat de nationale ploeg verder achter gesloten deuren.

Oranje en Ecuador zijn het WK met een zege begonnen. De ploeg van Van Gaal nam maandag in de slotfase afstand van Senegal (2-0) en Ecuador versloeg zondag Qatar met dezelfde cijfers in het openingsduel. Enner Valencia maakte beide doelpunten tegen het gastland. Ecuador heeft niet alleen een gevaarlijke spits. De ploeg van bondscoach Gustavo Alfaro heeft al zeven duels op rij geen doelpunt tegen gekregen.

Van Gaal geeft vanaf 12.45 uur een persconferentie. De bondscoach heeft al laten weten dat Memphis Depay waarschijnlijk een helft meedoet. Mogelijk vertelt Van Gaal ook of Matthijs de Ligt weer aan de aftrap verschijnt. De verdediger van Bayern München was zelf niet tevreden over zijn spel tegen Senegal. Zowel Jurriën Timber als Stefan de Vrij kan hem vervangen.

Meer uit Voetbal

Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

43 minuten geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

2 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

2 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

3 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

4 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

4 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

4 uur geleden