Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint met fitte selectie voor WK-duel met Ecuador

Oranje traint met fitte selectie voor WK-duel met Ecuador

DOHA (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de tweede groepswedstrijd op het WK, vrijdag tegen Ecuador. Bondscoach Louis van Gaal staat sinds 09.40 uur Nederlandse tijd (in Qatar is het twee uur later) met al zijn 26 internationals op veld nummer 6 van de Qatar University in Doha. Journalisten mogen de oefensessie slechts een kwartier volgen, daarna gaat de nationale ploeg verder achter gesloten deuren.

Oranje en Ecuador zijn het WK met een zege begonnen. De ploeg van Van Gaal nam maandag in de slotfase afstand van Senegal (2-0) en Ecuador versloeg zondag Qatar met dezelfde cijfers in het openingsduel. Enner Valencia maakte beide doelpunten tegen het gastland. Ecuador heeft niet alleen een gevaarlijke spits. De ploeg van bondscoach Gustavo Alfaro heeft al zeven duels op rij geen doelpunt tegen gekregen.

Van Gaal geeft vanaf 12.45 uur een persconferentie. De bondscoach heeft al laten weten dat Memphis Depay waarschijnlijk een helft meedoet. Mogelijk vertelt Van Gaal ook of Matthijs de Ligt weer aan de aftrap verschijnt. De verdediger van Bayern München was zelf niet tevreden over zijn spel tegen Senegal. Zowel Jurriën Timber als Stefan de Vrij kan hem vervangen.

Meer uit Voetbal

Feyenoord tegen Betis met Targhalline als centrale verdediger

SEVILLA (ANP) - Feyenoord begint de beslissende uitwedstrijd tegen Real Betis in het hoofdtoernooi van de Europa League met middenvelder Oussama Targhalline als centrale verdediger. De 18-jarige Thijs Kraaijeveld staat naast de Marokkaan.

25 minuten geleden
Ajax bevestigt vertrek doelman Pasveer (42) naar Heracles Almelo

AMSTERDAM (ANP) - Remko Pasveer maakt het seizoen af bij Heracles Almelo. De 42-jarige doelman wil met zijn nieuwe club degradatie uit de Eredivisie voorkomen. Hij stond tot aan het einde van dit seizoen bij Ajax onder contract.

2 uur geleden
Chinese voetbalbond schorst 73 personen levenslang om matchfixing

BEIJING (ANP) - De Chinese voetbalbond heeft 73 personen een levenslange schorsing opgelegd wegens matchfixing en corruptie. Onder de bestraften zijn voormalig bondscoach Li Tie en oud-bondsvoorzitter Chen Xuyuan. Ook zijn dertien topclubs bestraft met boetes en puntenaftrek.

10 uur geleden
Hoge boetes voor Senegal om weglopen in finale Afrika Cup

RABAT (ANP) - De voetbalbond van Afrika CAF heeft hoge boetes uitgedeeld aan de voetbalbond van Senegal en bondscoach Pape Bouna Thiaw voor "onsportief gedrag" tijdens de finale van de Afrika Cup.

11 uur geleden
Forse schorsing PSV'er Saibari voor handdoekenrel op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Ismael Saibari mag drie wedstrijden niet uitkomen voor het Marokkaanse nationale voetbalelftal. De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de PSV'er geschorst voor zijn 'onsportieve gedrag' in de slotfase van de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Saibari pakte de handdoek af van de Senegalese doelman Édouard Mendy en probeerde die te verstoppen. Mendy had die handdoek nodig om zijn keepershandschoenen af te drogen, omdat het hard regende in de finale in Rabat. Marokko verloor de tumultueuze finale na de verlenging.

11 uur geleden
Bosz baalt na uitschakeling nog meer van nederlaag tegen Union

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.

19 uur geleden
Grim: Ajax is niet goed genoeg voor Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."

19 uur geleden