Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint met fitte selectie voor thuisduel met Wales

Oranje traint met fitte selectie voor thuisduel met Wales

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor het thuisduel van dinsdag met Wales in de Nations League. Bondscoach Louis van Gaal verscheen met 25 internationals op het trainingsveld in Zeist.

Jasper Cillessen en Vincent Janssen zijn ook van de partij. Cillessen miste zaterdag het duel met Polen. De keeper raakte licht geblesseerd op de training toen hij tegen een doelpaal botste. Janssen kreeg de afgelopen drie interlands nog geen speeltijd. De 27-jarige spits van de Mexicaanse club Monterrey trouwde vorige week in de Verenigde Staten en sloot daarom pas later aan bij Oranje.

Janssen mag zich tegen Wales laten zien aan Van Gaal. Hij kwam op 10 oktober 2017 tijdens een duel met Zweden voor het laatst in actie voor Oranje. Bruno Martins Indi zal ook op speeltijd hopen. De verdediger van AZ kreeg de afgelopen anderhalve week geen speeltijd tegen België en Polen. Hij mocht tegen Wales na 84 minuten invallen.

De Ligt

Matthijs de Ligt verschijnt waarschijnlijk ook aan de aftrap in De Kuip. De verdediger viel in de slotfase van het gewonnen uitduel met Wales (1-2) uit met liesklachten. Vervolgens kreeg hij zaterdag rust tegen Polen (2-2). Van Gaal zei na het duel met Polen dat Jurriën Timber behoefte heeft aan vakantie na een lang seizoen.

Oranje is halverwege de Nations League met 7 punten koploper van groep 4 van de A-divisie. België en Polen volgen met 4 punten. Wales heeft vooralsnog slechts 1 punt.

De bondscoach geeft vanaf 14.00 uur een persconferentie. De Ligt schuift dan ook aan.

Meer uit Voetbal

Belgische oud-voetballer De Boeck overleden na hersenbloeding

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.

1 uur geleden
Vrouw krijgt 4 jaar cel voor afpersen voetballer Son Heung-min

SEOUL (ANP/AFP) - Een vrouw is in Zuid-Korea veroordeeld tot vier jaar cel voor het afpersen van de bekende voetballer Son Heung-min. Ze beweerde zwanger te zijn van zijn kind en maakte hem zo 300 miljoen won, omgerekend zo'n 175.000 euro, afhandig. Een medeverdachte kreeg een celstraf van twee jaar voor poging tot afpersing.

1 uur geleden
Real Madrid verder achterop bij Barcelona na verlies tegen Celta

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.

10 uur geleden
Napoli herovert koppositie in Serie A door zege op Juventus

NAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.

11 uur geleden
Voetbalsters Ajax veel te sterk voor FC Utrecht: 8-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.

14 uur geleden
Sparta stijgt na winst tegen NAC naar negende plaats

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.

15 uur geleden
Trainer Kruys verlengt contract bij FC Volendam tot medio 2028

VOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.

15 uur geleden