Oranje traint met fitte selectie voor Italië
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie aan de laatste training voor het duel van zondagmiddag met Italië om de derde plaats van de Nations League begonnen. Bondscoach Ronald Koeman staat met 23 internationals op het veld in Zeist.
De jarige Jurriën Timber en Noa Lang zijn ook van de partij. De verdediger van Ajax is 22 jaar geworden. Lang is twee jaar ouder. Koeman geeft om 19.00 uur een persconferentie in Enschede, waar de troostfinale zondag wordt gespeeld. Hij zal daar zijn plannen voor het duel om de derde plaats toelichten.
De verwachting is dat Koeman zondag voor zijn beste elftal kiest. Oranje wil de finaleronde in eigen land niet alleen goed afsluiten. Het duel met Italië is ook een laatste test voor de belangrijke wedstrijden van september in de EK-kwalificatie tegen Ierland en Griekenland.
Nederland verloor woensdag de halve finale tegen Kroatië na verlenging (4-2). Italië ging donderdag in de slotfase onderuit tegen Spanje (2-1).
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft punten verloren in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles (2-2). De club uit Amsterdam verspeelde na rust een voorsprong van 2-0.
9 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft ook in de competitiewedstrijd op eigen veld tegen nummer 19 Burnley geen zege geboekt: 1-1. Het is al het vierde gelijkspel op rij voor de ploeg van trainer Arne Slot, die dit kalenderjaar nog niet won in de Premier League. Ondanks het nieuwe puntenverlies neemt Liverpool de vierde plek op de ranglijst weer over van Manchester United, dat eerder op zaterdag van Manchester City won.
12 minuten geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.
1 uur geledenUDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
2 uur geleden