Oranje traint met fitte selectie voor Italië
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie aan de laatste training voor het duel van zondagmiddag met Italië om de derde plaats van de Nations League begonnen. Bondscoach Ronald Koeman staat met 23 internationals op het veld in Zeist.
De jarige Jurriën Timber en Noa Lang zijn ook van de partij. De verdediger van Ajax is 22 jaar geworden. Lang is twee jaar ouder. Koeman geeft om 19.00 uur een persconferentie in Enschede, waar de troostfinale zondag wordt gespeeld. Hij zal daar zijn plannen voor het duel om de derde plaats toelichten.
De verwachting is dat Koeman zondag voor zijn beste elftal kiest. Oranje wil de finaleronde in eigen land niet alleen goed afsluiten. Het duel met Italië is ook een laatste test voor de belangrijke wedstrijden van september in de EK-kwalificatie tegen Ierland en Griekenland.
Nederland verloor woensdag de halve finale tegen Kroatië na verlenging (4-2). Italië ging donderdag in de slotfase onderuit tegen Spanje (2-1).
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
8 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
11 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
12 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
14 uur geleden