Oranje traint met fitte selectie voor Italië
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie aan de laatste training voor het duel van zondagmiddag met Italië om de derde plaats van de Nations League begonnen. Bondscoach Ronald Koeman staat met 23 internationals op het veld in Zeist.
De jarige Jurriën Timber en Noa Lang zijn ook van de partij. De verdediger van Ajax is 22 jaar geworden. Lang is twee jaar ouder. Koeman geeft om 19.00 uur een persconferentie in Enschede, waar de troostfinale zondag wordt gespeeld. Hij zal daar zijn plannen voor het duel om de derde plaats toelichten.
De verwachting is dat Koeman zondag voor zijn beste elftal kiest. Oranje wil de finaleronde in eigen land niet alleen goed afsluiten. Het duel met Italië is ook een laatste test voor de belangrijke wedstrijden van september in de EK-kwalificatie tegen Ierland en Griekenland.
Nederland verloor woensdag de halve finale tegen Kroatië na verlenging (4-2). Italië ging donderdag in de slotfase onderuit tegen Spanje (2-1).
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
17 minuten geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
11 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
11 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
15 uur geleden