
Oranje traint met fitte selectie voor Finland en Malta
ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman bereidt zich met een fitte selectie voor op de komende duels met Finland en Malta. Hij staat net als dinsdag met al zijn 23 opgeroepen internationals op het trainingsveld in Zeist.
De training van Oranje is een kwartier toegankelijk voor de media. Daarna traint de nationale ploeg achter gesloten deuren. Het Nederlands elftal oefent donderdag besloten en vertrekt vrijdag naar Helsinki, waar een dag later het uitduel met Finland op het programma staat. Nederland neemt het dinsdag in Groningen op tegen Malta. Polen en Litouwen zijn de andere tegenstanders in het kwalificatietoernooi voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
Oranje begint tegen Finland aan het WK-kwalificatietoernooi. De andere landenploegen hebben in maart al tweemaal gespeeld. Polen leidt de poule na twee duels met 6 punten, gevolgd door Finland (4 punten), Litouwen (1 punt) en Malta (0 punten). Alleen de groepswinnaar plaatst zich rechtstreeks voor het WK, de nummer 2 krijgt een herkansing in de play-offs.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - De Surinaamse Voetbalbond (SVB) gaat een formeel protest indienen bij de voetbalbonden FIFA en Concacaf naar aanleiding van racistische uitingen naar spelers tijdens en na de uitwedstrijd uit de WK-kwalificatiereeks tegen El Salvador. Dat melden Surinaamse media.
30 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een akkoord bereikt over de overname van Ezequiel Bullaude door Club Tijuana uit Mexico. Dat meldt de Rotterdamse club op de website. De Argentijnse middenvelder, die nog twee jaar onder contract stond, brak nooit door en vervolgt zijn loopbaan per direct in de Liga MX.
45 minuten geledenWOLFSBURG (ANP/DPA) - Het Duitse VfL Wolfsburg heeft de Deense middenvelder Christian Eriksen gecontracteerd. De 33-jarige recordinternational heeft een contract tot de zomer van 2027 getekend bij de club waar de Nederlander Paul Simonis sinds deze zomer trainer is.
3 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse doelman Steve Mandanda heeft zijn loopbaan beëindigd. De 40-jarige oud-international zat zonder club nadat zijn contract bij Stade Rennes afgelopen zomer niet werd verlengd. Mandanda werd vooral bekend als keeper van Olympique Marseille. Voor die Zuid-Franse topclub kwam hij 613 keer uit, waarbij hij net geen tweehonderd keer de nul hield.
4 uur geledenAMSTERDAM (AMP) - Voetbalster Amber Visscher heeft zich voor twee jaar verbonden aan Ajax. De Amsterdamse club neemt de 23-jarige verdedigster over van FC Utrecht.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Na het onderzoek van SC Cambuur naar de racistische bejegening van Willem II-speler Samuel Bamba wordt één persoon verdacht van "ontoelaatbaar gedrag". Dat meldt de voetbalclub uit Friesland op de website.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg heeft zich na de interlandperiode met Denemarken bij Ajax gemeld. "Ik ben hier gekomen om te winnen. Om landskampioen te worden met Ajax", laat hij via de club uit Amsterdam weten. "Dat is het belangrijkste. Ik wil zelf gewoon weer genieten, lol hebben. En natuurlijk wil ik veel doelpunten maken."
9 uur geleden