Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint met fitte selectie voor eerste WK-duel met Senegal

Oranje traint met fitte selectie voor eerste WK-duel met Senegal

DOHA (ANP) - Louis van Gaal werkt met een fitte selectie toe naar de eerste wedstrijd van het Nederlands elftal van maandag op het WK tegen Senegal. De bondscoach kwam om 09.45 uur Nederlandse tijd - in Qatar is het twee uur later - opnieuw met al zijn 26 internationals veld nummer 6 van de Qatar University van Doha op lopen.

Van Gaal vond eerder deze week alleen Memphis Depay nog onvoldoende fit voor een basisplaats. Hij is voorzichtig met zijn topscorer die sinds 22 september geen wedstrijd meer heeft gespeeld vanwege een hamstringblessure. "Hij is medisch fit maar niet wedstrijdfit", zei de bondscoach. "Daarom zie ik hem tegen Senegal niet beginnen."

Inmiddels traint Depay dagelijks voluit mee in Doha. De aanvaller hoopt zelf dat hij wel tegen Senegal aan de aftrap kan verschijnen. "De trainer en ik communiceren veel en hebben een goede band met elkaar", zei hij. "We weten wat verstandig is."

Aliou Cissé, de bondscoach van Senegal, beleeft een lastigere voorbereiding op het WK dan Van Gaal. Hij kan tijdens de eindronde geen beroep doen op Sadio Mané. De sterspeler van Senegal is donderdagavond geopereerd aan een kuitblessure. Daardoor mist hij het WK, meldde zijn club Bayern München.

Meer uit Voetbal

Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

6 minuten geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

7 minuten geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

1 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

3 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

8 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

19 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

20 uur geleden