Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint met fitte selectie in Zeist

Oranje traint met fitte selectie in Zeist

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie aan de tweede training voor de uitduels met Hongarije en Duitsland in de Nations League begonnen. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 23 internationals op het veld in Zeist. De training van Oranje is alleen het eerste kwartier toegankelijk voor media. Daarna wil de nationale ploeg zich achter gesloten deuren voorbereiden.

Koeman haalde maandag Guus Til als vervanger voor de geblesseerde Teun Koopmeiners bij het Nederlands elftal. Hij mist Jerdy Schouten, Nathan Aké, Wout Weghorst, Jurriën Timber, Joey Veerman en Jan Paul van Hecke. De bondscoach vindt het nog te vroeg voor een rentree van Memphis Depay en Frenkie de Jong bij Oranje. Hij haalde vorige week al Mats Wieffer en Ian Maatsen bij zijn selectie.

Oranje speelt vrijdag een uitduel met Hongarije en stuit drie dagen op Duitsland in München. Nederland en Duitsland voeren na twee wedstrijden de poule van de Nations League aan met 4 punten. Bosnië en Herzegovina en Hongarije hebben 1 punt. De beste twee ploegen van de poule plaatsen zich voor de kwartfinales.

Meer uit Voetbal

Van den Brom hoopt dat Twente geleerd heeft van Europese domper

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-trainer John van den Brom hoopt in aanloop naar de eerste wedstrijd tegen het Slowaakse DAC 1904 in de derde voorronde van de Conference League dat zijn spelers hebben geleerd van de uitschakeling in de kwalificatie voor de Europa League. "We moeten als team leren omgaan met de Europese wetten in het voetbal", zei hij een dag voor het thuisduel van donderdag.

2 uur geleden
Oud-voetballer en FIFA-ambassadeur Figo: Infantino moet weg

LONDEN (ANP) - De Portugees Luis Figo (53) vindt dat FIFA-voorzitter Gianni Infantino moet opstappen. Dat stelt de oud-voetballer en FIFA-legende in een artikel in de Britse krant Daily Mail. "Ik zou wel 10.000 woorden kunnen wijden aan de problemen bij de FIFA. Maar de oplossing laat zich in drie woorden vatten: Infantino moet weg", aldus Figo, die ooit het voorzitterschap van de FIFA ambieerde.

3 uur geleden
European Leagues dringt aan op hervormingen binnen de FIFA

NYON (ANP) - European Leagues, de belangenbehartiger van de Europese voetbalcompetities, blijft zich verzetten tegen de uitbreiding of oprichting van FIFA-competities. Dat stelt European Leagues woensdag in een verklaring. Dat blijft volgens European Leagues zo totdat er bij de FIFA hervormingen plaatsvinden inclusief juridisch bindende afspraken met alle relevante belanghebbenden in het voetbal.

4 uur geleden
Telstar legt middenvelder Caschili voor één seizoen vast

VELSEN (ANP) - Telstar heeft Gabi Caschili voor één seizoen vastgelegd. Dat heeft de club uit de Eredivisie via X bekendgemaakt. De 23-jarige middenvelder trainde al sinds de voorbereiding op het nieuwe seizoen mee met Telstar.

6 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino in overleg met top wereldvoetbalbond

RABAT (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino (56) van de FIFA heeft op woensdag een crisisoverleg met de top van de wereldvoetbalbond in Marokko. Dat hebben bronnen aan het AFP en het ANP bevestigd.

7 uur geleden
Salah op weg van Liverpool naar Trabzonspor

TRABZON (ANP) - Een transfer van Mohamed Salah van Liverpool naar Trabzonspor is aanstaande. Zo blijkt uit de uitingen van de Turkse voetbalclub op sociale media. Hoewel de transfer nog niet officieel rond is, deelde Trabzonspor beelden van de Egyptenaar in een vliegtuig in een shirt van de club.

8 uur geleden
Media: FIFA-baas Infantino houdt crisisoverleg op woensdag

LONDEN (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA heeft volgens Britse media, waaronder de BBC en Sky Sports, een crisisoverleg gepland voor woensdag. De top van de wereldvoetbalbond zou in Marokko samenkomen om te overleggen over de ontstane ophef over het inmiddels geschrapte investeringsplan voor het WK.

18 uur geleden