Oranje traint met fitte selectie in Zeist
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie aan de tweede training voor de uitduels met Hongarije en Duitsland in de Nations League begonnen. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 23 internationals op het veld in Zeist. De training van Oranje is alleen het eerste kwartier toegankelijk voor media. Daarna wil de nationale ploeg zich achter gesloten deuren voorbereiden.
Koeman haalde maandag Guus Til als vervanger voor de geblesseerde Teun Koopmeiners bij het Nederlands elftal. Hij mist Jerdy Schouten, Nathan Aké, Wout Weghorst, Jurriën Timber, Joey Veerman en Jan Paul van Hecke. De bondscoach vindt het nog te vroeg voor een rentree van Memphis Depay en Frenkie de Jong bij Oranje. Hij haalde vorige week al Mats Wieffer en Ian Maatsen bij zijn selectie.
Oranje speelt vrijdag een uitduel met Hongarije en stuit drie dagen op Duitsland in München. Nederland en Duitsland voeren na twee wedstrijden de poule van de Nations League aan met 4 punten. Bosnië en Herzegovina en Hongarije hebben 1 punt. De beste twee ploegen van de poule plaatsen zich voor de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de competitiefase van de Conference League begonnen met een 1-0-overwinning op het Zwitserse FC Thun. De ploeg van trainer John van den Brom maakte in eigen huis na een rode kaart voor de bezoekers in de tweede helft het verschil.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
3 uur geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
3 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
3 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.
3 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax heeft de eerste wedstrijd in de competitiefase van de Conference League met 2-1 verloren bij HNK Hajduk Split. Het elftal van coach Míchel Sánchez ging in het uitverkochte Poljudstadion ten onder in een duel dat tijdelijk werd stilgelegd nadat de fans van de thuisclub vuurwerk afstaken.
3 uur geleden