Oranje traint met fitte groep voor beslissend duel met Qatar
DOHA (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor het beslissende groepsduel van dinsdag met Qatar op het WK. Bondscoach Louis van Gaal staat sinds 9.30 uur Nederlandse tijd met al zijn 26 internationals op veld nummer 6 van de Qatar Univerity van Doha.
Ook Noa Lang traint weer mee. De aanvaller staakte zaterdag eerder de training nadat hij een trap op zijn rechterenkel had gekregen. Het Nederlands elftal heeft tegen Qatar aan een gelijkspel voldoende voor een plek in de achtste finales van het WK. Een ruime zege volstaat waarschijnlijk voor de groepswinst.
Nederland en Ecuador hebben na twee groepsduels 4 punten en hetzelfde doelsaldo van 3-1. Senegal volgt met 3 punten en Qatar is na twee nederlagen al uitgeschakeld. Bij een gelijke stand na drie pouleduels geeft het doelsaldo de doorslag. Het duel tussen Ecuador en Senegal wordt tegelijkertijd met de wedstrijd tussen Oranje en Qatar afgewerkt en begint om 16.00 uur.
Van Gaal en Frenkie de Jong geven om 12.45 uur een persconferentie voor de wedstrijd tegen Qatar.
Meer uit Voetbal
DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
27 minuten geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
10 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
10 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
10 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
19 uur geleden