Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint met fitte groep voor beslissend duel met Qatar

Oranje traint met fitte groep voor beslissend duel met Qatar

DOHA (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor het beslissende groepsduel van dinsdag met Qatar op het WK. Bondscoach Louis van Gaal staat sinds 9.30 uur Nederlandse tijd met al zijn 26 internationals op veld nummer 6 van de Qatar Univerity van Doha.

Ook Noa Lang traint weer mee. De aanvaller staakte zaterdag eerder de training nadat hij een trap op zijn rechterenkel had gekregen. Het Nederlands elftal heeft tegen Qatar aan een gelijkspel voldoende voor een plek in de achtste finales van het WK. Een ruime zege volstaat waarschijnlijk voor de groepswinst.

Nederland en Ecuador hebben na twee groepsduels 4 punten en hetzelfde doelsaldo van 3-1. Senegal volgt met 3 punten en Qatar is na twee nederlagen al uitgeschakeld. Bij een gelijke stand na drie pouleduels geeft het doelsaldo de doorslag. Het duel tussen Ecuador en Senegal wordt tegelijkertijd met de wedstrijd tussen Oranje en Qatar afgewerkt en begint om 16.00 uur.

Van Gaal en Frenkie de Jong geven om 12.45 uur een persconferentie voor de wedstrijd tegen Qatar.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

44 minuten geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

1 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

2 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

6 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

7 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

7 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

10 uur geleden