Oranje traint met Depay en Wijnaldum
ZEIST (ANP) - Memphis Depay en Georginio Wijnaldum zijn van de partij op de laatste training van het Nederlands elftal voor het thuisduel met Estland in de EK-kwalificatie. Beide spelers misten zaterdag het uitduel met Noord-Ierland in Belfast (0-0).
Bondscoach Ronald Koeman wilde geen risico nemen met Depay, die anderhalve week aan de kant stond met een bovenbeenblessure. Wijnaldum miste een groot deel van de voorbereiding op het duel met Noord-Ierland omdat hij met griep op bed lag.
Virgil van Dijk en Ryan Babel ontbreken op de training van Oranje in Zeist. De aanvoerder heeft het trainingskamp wegens persoonlijke omstandigheden verlaten. Babel heeft een blessure overgehouden aan het duel met Noord-Ierland. Marten de Roon mist het laatste duel in de EK-kwalificatie omdat hij geschorst is.
Topscorer Depay
Depay wilde zelf graag in actie komen tegen Noord-Ierland. Wellicht vertelt Koeman maandagmiddag op een persconferentie of hij zijn topscorer wel opstelt tegen Estland.
Depay was met elf doelpunten en tien assists betrokken bij 21 van de 38 doelpunten die Oranje onder Koeman maakte. Wijnaldum trof viermaal doel in zijn laatste vier duels in de EK-kwalificatie.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".
4 uur geledenPORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).
4 uur geledenMARSEILLE (ANP/AFP) - Olympique Marseille heeft "in onderling overleg" afscheid genomen van trainer Roberto De Zerbi. Dat meldde de club van de Nederlanders Quinten Timber en Jeffrey de Lange. De nummer 4 van Frankrijk verloor zondag 'Le Classique' tegen Paris Saint-Germain met 5-0.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de thuiswedstrijd tegen Leeds United genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De nummer 5 van de Premier League zag op Stamford Bridge de bezoekers in het laatste kwart van het duel terugkomen van een 2-0-achterstand: 2-2.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."
1 dag geleden