Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint met Depay en Wijnaldum

Oranje traint met Depay en Wijnaldum

ZEIST (ANP) - Memphis Depay en Georginio Wijnaldum zijn van de partij op de laatste training van het Nederlands elftal voor het thuisduel met Estland in de EK-kwalificatie. Beide spelers misten zaterdag het uitduel met Noord-Ierland in Belfast (0-0).

Bondscoach Ronald Koeman wilde geen risico nemen met Depay, die anderhalve week aan de kant stond met een bovenbeenblessure. Wijnaldum miste een groot deel van de voorbereiding op het duel met Noord-Ierland omdat hij met griep op bed lag.

Virgil van Dijk en Ryan Babel ontbreken op de training van Oranje in Zeist. De aanvoerder heeft het trainingskamp wegens persoonlijke omstandigheden verlaten. Babel heeft een blessure overgehouden aan het duel met Noord-Ierland. Marten de Roon mist het laatste duel in de EK-kwalificatie omdat hij geschorst is.

Topscorer Depay

Depay wilde zelf graag in actie komen tegen Noord-Ierland. Wellicht vertelt Koeman maandagmiddag op een persconferentie of hij zijn topscorer wel opstelt tegen Estland.

Depay was met elf doelpunten en tien assists betrokken bij 21 van de 38 doelpunten die Oranje onder Koeman maakte. Wijnaldum trof viermaal doel in zijn laatste vier duels in de EK-kwalificatie.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Menzo is emoties nauwelijks de baas na zege Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo was zijn emoties nauwelijks de baas na de ruime zege op El Salvador in het kwalificatietoernooi voor het WK (4-0). "Er gaat zoveel in mij om", zei hij op een persconferentie. "Mijn vrouw belde me net huilend op. Dat zegt genoeg. We zijn nog één stap verwijderd van die ene heel grote droom."

26 minuten geleden
Curaçao zet met winst op Bermuda belangrijke stap naar WK voetbal

BERMUDA (ANP) - Curaçao heeft met winst op Bermuda een belangrijke stap gezet op weg naar het WK voetbal van 2026. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat won de uitwedstrijd met 0-7. Curaçao plaatste zich nog nooit voor de eindronde van een WK voetbal.

7 uur geleden
Suriname na zege op El Salvador dichter bij eerste WK-deelname

PARAMARIBO (ANP) - Suriname heeft met een 4-0-thuiszege in Paramaribo op El Salvador een volgende stap gezet richting het WK voetbal van volgend jaar. De 'Natio' van bondscoach Stanley Menzo kan zich volgende week in de uitwedstrijd tegen Guatemala voor het eerst in de geschiedenis plaatsen voor het eindtoernooi.

9 uur geleden
Frankrijk verzekert zich van WK, Portugal onderuit in Ierland

PARIJS (ANP) - Frankrijk is zeker van het WK voetbal. De Fransen hadden op donderdagavond aan een 4-0-overwinning op Oekraïne genoeg om als winnaar van Groep D naar het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico te gaan.

12 uur geleden
Ronaldo krijgt rood na elleboogstoot tegen Ier O'Shea

DUBLIN (ANP) - De Portugese voetballer Ronaldo is met een rode kaart weggestuurd bij de interland tussen Ierland en Portugal. De 40-jarige sterspeler deelde een elleboogstoot uit aan Dara O'Shea. Hij kreeg aanvankelijk een gele kaart, maar na ingrijpen van de VAR werd de nummer 7 weggestuurd door scheidsrechter Glenn Nyberg.

12 uur geleden
Koeman heeft goede eerste indruk van debutanten Emegha en Valente

WARSCHAU (ANP) - Emmanuel Emegha en Luciano Valente hebben de eerste dagen een goede indruk achtergelaten op bondscoach Ronald Koeman. De aanvaller van RC Strasbourg en de middenvelder van Feyenoord debuteren deze week in de selectie van het Nederlands elftal. Oranje speelt op vrijdagavond uit tegen Polen om WK-kwalificatie.

13 uur geleden
Doelpunt Miedema genomineerd voor de FIFA Marta Award

ZÜRICH (ANP) - Een doelpunt van Vivianne Miedema is genomineerd voor de FIFA Marta Award. Dat is de prijs voor het mooiste doelpunt van het jaar in het vrouwenvoetbal. Het gaat om de treffer van de Nederlandse spits op het afgelopen EK in Zwitserland tegen Wales.

14 uur geleden