Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint met complete groep in aanloop naar duel Oostenrijk

Oranje traint met complete groep in aanloop naar duel Oostenrijk

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal werkt de laatste training in de voorbereiding op de wedstrijd van donderdag tegen Oostenrijk op het Europees kampioenschap af met de volledige selectie. Alle 25 door bondscoach Frank de Boer geselecteerde spelers verschenen om 11.30 uur op het veld in Zeist.

Na de zege van 3-2 in het openingsduel met Oekraïne ligt het voor de hand dat De Boer niet veel gaat wijzigen. Matthijs de Ligt keert na een liesblessure normaal gesproken terug in het basiselftal. De centrale verdediger van Juventus bleef tegen Oekraïne nog buiten de wedstrijdselectie omdat De Boer geen risico met hem wilde nemen.

De bondscoach kan De Ligt voor twee spelers brengen. Hij kan Jurriën Timber uit zijn basisformatie halen en een andere optie is dat hij Daley Blind als linksback laat spelen. In dat geval start Patrick van Aanholt op de bank. Van Aanholt kreeg tegen Oekraïne de voorkeur boven Owen Wijndal.

Groepswinst

Oostenrijk won de eerste groepswedstrijd ook, met 3-1 van Noord-Macedonië. De winnaar van donderdag zet een grote stap op weg naar groepswinst en een achtste finale in Boedapest in Hongarije.

Nederland en Oostenrijk trappen donderdag om 21.00 uur af in de Johan Cruijff ArenA, die opnieuw met 16.000 toeschouwers gevuld zal zijn.

Meer uit Voetbal

Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

56 minuten geleden
Van Persie: dit voelt als een frisse en nieuwe start

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.

1 uur geleden
Mobiele eenheid drijft fans KRC Genk uit stadion van FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.

1 uur geleden
Olympique Lyon en Aston Villa naar achtste finale Europa League

BERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.

1 uur geleden
Aftrap van FC Utrecht uitgesteld na problemen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.

1 uur geleden
Dolend Feyenoord boekt tegen Graz eerste zege sinds december

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.

2 uur geleden
Feyenoord klopt Sturm Graz en houdt kleine kans op tussenronde

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.

2 uur geleden