Oranje traint met aanvoerder Van Dijk en Martins Indi
ZEIST (ANP) - Virgil van Dijk en Bruno Martins Indi zijn aangesloten bij de training van het Nederlands elftal. De twee verdedigers ontbraken maandag nog bij de eerste oefensessie voor de komende vier duels in de Nations League met België (3 juni in Brussel), Wales (8 juni in Cardiff), Polen (11 juni in Rotterdam) en opnieuw Wales (14 juni in Rotterdam). Ze kregen rust van bondscoach Louis van Gaal.
Van Dijk en Martins Indi kwamen afgelopen weekeinde nog in actie voor hun clubs. De aanvoerder van Oranje verloor zaterdag met Liverpool de finale van de Champions League tegen Real Madrid (1-0). Bruno Martins Indi plaatste zich zondag met AZ voor Europees voetbal. De club uit Alkmaar won de thuiswedstrijd tegen Vitesse (6-1) van de finale van de play-offs.
Van Gaal traint met een fitte selectie in Zeist. Alleen Vincent Janssen ontbreekt nog. Hij gaat op 5 juni eerst trouwen en meldt zich twee dagen later bij de selectie van Oranje.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.
3 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.
34 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.
6 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.
17 uur geleden