Oranje traint met 22 fitte spelers voor duel met Duitsland
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met 22 spelers aan de laatste training voor het oefenduel van dinsdagavond met Duitsland begonnen. Teun Koopmeiners ontbreekt in Zeist tijdens de oefensessie voor de interland in Frankfurt. De middenvelder is vrijdag geblesseerd geraakt in de slotfase van de gewonnen ontmoeting met Schotland (4-0). Hij heeft het trainingskamp van Oranje verlaten. Brian Brobbey, Quilindschy Hartman en Stefan de Vrij haakten afgelopen week ook geblesseerd af.
Het Nederlands elftal vliegt rond 15.00 uur naar Frankfurt. Bondscoach Ronald Koeman geeft daar vanaf 18.15 uur een persconferentie. Verdediger Matthijs de Ligt van Bayern München schuift ook aan.
Nederland treft de Duitsers, die zaterdag Frankrijk versloegen (0-2), in het uitverkochte Deutsche Bank Park in Frankfurt. De wedstrijd begint om 20.45 uur.
Meer uit Voetbal
KUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.
24 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.
31 minuten geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.
12 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.
14 uur geleden