Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint met 22 fitte spelers voor duel met Duitsland

Oranje traint met 22 fitte spelers voor duel met Duitsland

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met 22 spelers aan de laatste training voor het oefenduel van dinsdagavond met Duitsland begonnen. Teun Koopmeiners ontbreekt in Zeist tijdens de oefensessie voor de interland in Frankfurt. De middenvelder is vrijdag geblesseerd geraakt in de slotfase van de gewonnen ontmoeting met Schotland (4-0). Hij heeft het trainingskamp van Oranje verlaten. Brian Brobbey, Quilindschy Hartman en Stefan de Vrij haakten afgelopen week ook geblesseerd af.

Het Nederlands elftal vliegt rond 15.00 uur naar Frankfurt. Bondscoach Ronald Koeman geeft daar vanaf 18.15 uur een persconferentie. Verdediger Matthijs de Ligt van Bayern München schuift ook aan.

Nederland treft de Duitsers, die zaterdag Frankrijk versloegen (0-2), in het uitverkochte Deutsche Bank Park in Frankfurt. De wedstrijd begint om 20.45 uur.

Meer uit Voetbal

AZ in tweede voorronde Conference League tegen Ilves Tampere

TAMPERE (ANP) - AZ speelt in de tweede voorronde van de Conference League tegen Ilves Tampere. De Finnen speelden donderdag in de eerste voorronde van de Europa League gelijk tegen Sjachtar Donetsk: 0-0. Dat was niet genoeg na de 6-0-nederlaag van een week eerder tijdens de eerste ontmoeting. Ilves Tampere gaat daardoor verder in de Conference League.

1 uur geleden
Fortuna Sittard laat aanvaller Da Cruz naar Brazilië vertrekken

SITTARD (ANP) - Alessio Da Cruz vertrekt bij Fortuna Sittard. De 28-jarige aanvaller maakt de overstap naar Athletic Club, dat in Brazilië uitkomt op het tweede niveau.

3 uur geleden
PSV'er Lang rondt langverwachte transfer naar Napoli af

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Noa Lang heeft dan eindelijk zijn transfer naar Napoli officieel te pakken. De 26-jarige international van het Nederlands elftal heeft, nadat er al weken geruchten over waren, in Napels zijn handtekening gezet onder een contract voor vijf jaar. Dat meldt PSV.

6 uur geleden
Kluivert met Indonesië tegen Saudi-Arabië en Irak voor WK-ticket

KUALA LUMPUR (ANP) - Indonesië-bondscoach Patrick Kluivert treft in oktober Saudi-Arabië en Irak in de strijd om een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Saudi-Arabië, dat zich voor de zevende keer kan plaatsen voor het WK, is de gastheer voor de duels.

10 uur geleden
Voetbalsters Italië naar halve finales EK na zege op Noorwegen

GENÈVE (ANP) - Italië heeft zich als eerste land geplaatst voor de halve finales van het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. De formatie van bondscoach Andrea Soncin won in Genève met 2-1 van Noorwegen.

22 uur geleden
Oranje-opponent Polen stelt Urban aan als nieuwe bondscoach

WARSCHAU (ANP/DPA) - Jan Urban is aangesteld als nieuwe bondscoach van Polen, een van de tegenstanders van Oranje in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De 63-jarige Pool is de opvolger van Michal Probierz, die vorige maand vertrok na een aanvaring met vedette Robert Lewandowski.

22 uur geleden
Fortuna haalt Griek Limnios op huurbasis terug naar Nederland

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de Griekse aanvaller Dimitris Limnios teruggehaald naar Nederland. De 27-jarige vleugelspeler komt op huurbasis over van Panathinaikos. Fortuna heeft ook een optie tot koop opgenomen in de verbintenis.

1 dag geleden