Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint dag na ruime zege op Hongaren zonder Koopmeiners

Oranje traint dag na ruime zege op Hongaren zonder Koopmeiners

ZEIST (ANP) - Teun Koopmeiners traint een dag na de ruime zege op Hongarije (4-0) in de Nations League niet mee met het Nederlands elftal. De middenvelder, die met zijn hoofd het laatste doelpunt maakte, heeft lichte klachten.

Alle andere invallers en reserves verschenen wel op het veld in Zeist. Het is gebruikelijk dat een dag na een wedstrijd de basisspelers binnen een hersteltraining doen.

Nederland plaatste zich tegen de Hongaren voor de kwartfinales van de Nations League. Het slotduel van dinsdag bij Bosnië en Herzegovina is niet meer van belang.

De Jong

Koopmeiners kan naar alle waarschijnlijkheid wel gewoon meedoen tegen Bosnië en de verwachting is dat hij in Zenica ook in de basis staat. Tegen de Hongaren bestond het middenveld van Oranje uit Frenkie de Jong, Ryan Gravenberch en Tijjani Reijnders.

Bondscoach Ronald Koeman wil geen onnodig risico nemen met De Jong, die pas net hersteld is van een enkelblessure en veertien maanden lang niet voor het Nederlands elftal speelde. Koeman sprak bij het begin van de interlandperiode met De Jong af dat hij in een van de twee wedstrijden in de basis zou staan.

Opponent kwartfinale

Het lijkt er vooralsnog wel op dat De Jong maandag meereist naar Bosnië voor de laatste interland van Oranje dit jaar, ook al staat er niets meer op het spel. De Jong meldde zich zondag samen met Wout Weghorst, een van de andere basisspelers tegen Hongarije, aan de rand van het veld waar de invallers en reserves trainden.

In de kwartfinales van de Nations League treft Oranje in maart Portugal, Spanje, Italië of heel misschien Frankrijk. De Fransen spelen zondag een uitwedstrijd tegen Italië en eindigen alleen bij een ruime overwinning nog boven de Italianen.

Loting

De loting voor de kwartfinales is vrijdag om 12.00 uur in Nyon.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

14 minuten geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

48 minuten geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

1 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

3 uur geleden
Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

7 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

17 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

17 uur geleden