Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint dag na ruime zege op Hongaren zonder Koopmeiners

Oranje traint dag na ruime zege op Hongaren zonder Koopmeiners

ZEIST (ANP) - Teun Koopmeiners traint een dag na de ruime zege op Hongarije (4-0) in de Nations League niet mee met het Nederlands elftal. De middenvelder, die met zijn hoofd het laatste doelpunt maakte, heeft lichte klachten.

Alle andere invallers en reserves verschenen wel op het veld in Zeist. Het is gebruikelijk dat een dag na een wedstrijd de basisspelers binnen een hersteltraining doen.

Nederland plaatste zich tegen de Hongaren voor de kwartfinales van de Nations League. Het slotduel van dinsdag bij Bosnië en Herzegovina is niet meer van belang.

De Jong

Koopmeiners kan naar alle waarschijnlijkheid wel gewoon meedoen tegen Bosnië en de verwachting is dat hij in Zenica ook in de basis staat. Tegen de Hongaren bestond het middenveld van Oranje uit Frenkie de Jong, Ryan Gravenberch en Tijjani Reijnders.

Bondscoach Ronald Koeman wil geen onnodig risico nemen met De Jong, die pas net hersteld is van een enkelblessure en veertien maanden lang niet voor het Nederlands elftal speelde. Koeman sprak bij het begin van de interlandperiode met De Jong af dat hij in een van de twee wedstrijden in de basis zou staan.

Opponent kwartfinale

Het lijkt er vooralsnog wel op dat De Jong maandag meereist naar Bosnië voor de laatste interland van Oranje dit jaar, ook al staat er niets meer op het spel. De Jong meldde zich zondag samen met Wout Weghorst, een van de andere basisspelers tegen Hongarije, aan de rand van het veld waar de invallers en reserves trainden.

In de kwartfinales van de Nations League treft Oranje in maart Portugal, Spanje, Italië of heel misschien Frankrijk. De Fransen spelen zondag een uitwedstrijd tegen Italië en eindigen alleen bij een ruime overwinning nog boven de Italianen.

Loting

De loting voor de kwartfinales is vrijdag om 12.00 uur in Nyon.

Meer uit Voetbal

Oranje start grotendeels met beoogd basisteam tegen Oezbekistan

WHITE PLAINS (ANP) - Het Nederlands elftal begint maandag grotendeels met zijn beoogde basisploeg voor het eerste WK-duel aan de vriendschappelijke interland tegen Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman wilde op een persconferentie nog niet vertellen of Memphis Depay en Jurriën Timber al uitmaken van zijn plannen.

24 minuten geleden
Feyenoord ontslaat trainer Van Persie na ruim een jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft trainer Robin van Persie per direct ontslagen. Dat bevestigt de Rotterdamse voetbalclub, nadat eerder meerdere media daar zondag al over hadden bericht. Van Persie was sinds eind februari vorig jaar hoofdcoach van Feyenoord, dat hem tussentijds weghaalde bij sc Heerenveen om de ontslagen Brian Priske op te volgen.

1 uur geleden
Deen Eriksen zakt weer in elkaar op het veld, maar maakt het goed

ODENSE (ANP/RTR) - Voetballer Christian Eriksen is opnieuw in elkaar gezakt. Dat gebeurde tijdens de interland tussen Denemarken en Oekraïne in Odense. Eriksen is bij bewustzijn en maakt het, gezien de omstandigheden, goed, meldt de Deense voetbalbond.

1 uur geleden
Braziliaan Wesley mist WK door blessure, Ederson vervangt hem

NEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.

2 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Oezbekistan

ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.

4 uur geleden
Voetballers Congo wijken voor oefenduel uit naar Frankrijk

ORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.

4 uur geleden
Curaçao wint vertrouwen voor WK in uitzwaaiwedstrijd tegen Aruba

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.

12 uur geleden