Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje traint dag na ruime zege op Hongaren zonder Koopmeiners

Oranje traint dag na ruime zege op Hongaren zonder Koopmeiners

ZEIST (ANP) - Teun Koopmeiners traint een dag na de ruime zege op Hongarije (4-0) in de Nations League niet mee met het Nederlands elftal. De middenvelder, die met zijn hoofd het laatste doelpunt maakte, heeft lichte klachten.

Alle andere invallers en reserves verschenen wel op het veld in Zeist. Het is gebruikelijk dat een dag na een wedstrijd de basisspelers binnen een hersteltraining doen.

Nederland plaatste zich tegen de Hongaren voor de kwartfinales van de Nations League. Het slotduel van dinsdag bij Bosnië en Herzegovina is niet meer van belang.

De Jong

Koopmeiners kan naar alle waarschijnlijkheid wel gewoon meedoen tegen Bosnië en de verwachting is dat hij in Zenica ook in de basis staat. Tegen de Hongaren bestond het middenveld van Oranje uit Frenkie de Jong, Ryan Gravenberch en Tijjani Reijnders.

Bondscoach Ronald Koeman wil geen onnodig risico nemen met De Jong, die pas net hersteld is van een enkelblessure en veertien maanden lang niet voor het Nederlands elftal speelde. Koeman sprak bij het begin van de interlandperiode met De Jong af dat hij in een van de twee wedstrijden in de basis zou staan.

Opponent kwartfinale

Het lijkt er vooralsnog wel op dat De Jong maandag meereist naar Bosnië voor de laatste interland van Oranje dit jaar, ook al staat er niets meer op het spel. De Jong meldde zich zondag samen met Wout Weghorst, een van de andere basisspelers tegen Hongarije, aan de rand van het veld waar de invallers en reserves trainden.

In de kwartfinales van de Nations League treft Oranje in maart Portugal, Spanje, Italië of heel misschien Frankrijk. De Fransen spelen zondag een uitwedstrijd tegen Italië en eindigen alleen bij een ruime overwinning nog boven de Italianen.

Loting

De loting voor de kwartfinales is vrijdag om 12.00 uur in Nyon.

Meer uit Voetbal

Ook tweede bezwaar van NAC tegen schorsing Holtby afgewezen

BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.

1 uur geleden
PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

13 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

13 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

14 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

14 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

14 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

16 uur geleden