
Oranje-tegenstander België mist spits Lukaku ook tegen Polen
BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belg Romelu Lukaku mist ook het laatste Nations League-duel van deze reeks, dinsdag tegen Polen. De spits van Chelsea raakte vorige week tegen het Nederlands elftal (4-1-nederlaag) geblesseerd aan een enkel en miste daarna de duels met Polen (6-1-winst) en Wales (1-1).
Ook onder anderen Kevin De Bruyne, Yannick Carrasco en Thomas Meunier zijn er niet bij in Polen, dat zaterdag nog met 2-2 gelijkspeelde tegen Oranje.
Nederland speelt dinsdag tegen Wales. De ploeg van bondscoach Louis van Gaal gaat aan kop in de groep, op 3 punten gevolgd door België en Polen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in het hoofdtoernooi van de Champions League de eerste zege behaald. De Eindhovenaren maakten voor eigen publiek indruk tegen de Italiaanse kampioen Napoli en wonnen met liefst 6-2. De score had nog hoger kunnen uitvallen.
21 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Ryan Gravenberch mist woensdag de Champions League-wedstrijd van Liverpool tegen Eintracht Frankfurt vanwege een enkelblessure die de middenvelder zondag opliep. Dat meldde zijn club dinsdagavond op de website.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Ajax-trainer John Heitinga houdt tijdens de Champions League-wedstrijd bij Chelsea van woensdag al rekening met het competitieduel met FC Twente van komende zondag. "We gaan kijken hoe de wedstrijd morgen verloopt, maar we houden FC Twente in het achterhoofd", zei de coach dinsdag tijdens de persconferentie in Londen.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de tweede overwinning geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Spaanse landskampioen van coach Hansi Flick won in het Olympisch Stadion in Barcelona met 6-1 van Olympiakos uit Griekenland.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - De persconferentie voorafgaand aan de Champions League-wedstrijd van woensdag tussen Liverpool en Eintracht Frankfurt is afgelast. Dat meldt de Engelse club dinsdagavond op X. Vanwege technische problemen met het vliegtuig van de ploeg van trainer Arne Slot is er vertraging ontstaan en kan het persmoment dinsdagavond in Frankfurt niet doorgaan. Slot en Dominik Szoboszlai zouden de pers daar om 19.30 uur te woord staan.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Sergiño Dest zit dinsdag in de thuiswedstrijd tegen Napoli in de Champions League op de reservebank omdat hij te laat was voor de wedstrijdbespreking. Dat meldt een woordvoerder van de Eindhovense club. Ryan Flamingo neemt de plaats van Dest als rechtervleugelverdediger over.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Chelsea-trainer Enzo Maresca kan woensdag in het Champions League-duel met Ajax wellicht weer een beroep doen op Enzo Fernández. De Argentijnse middenvelder had knieklachten, maar lijkt op tijd fit te zijn. "Enzo heeft alweer meegetraind, maar we beslissen morgen pas of hij meespeelt", zei Maresca, die met zijn ploeg de afgelopen weken drie zeges op rij boekte.
2 uur geleden