Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje stuit met gewijzigde formatie op Wales in Nations League

Oranje stuit met gewijzigde formatie op Wales in Nations League

CARDIFF (ANP) - Het Nederlands elftal vervolgt de Nations League vanaf 20.45 uur met een uitwedstrijd tegen Wales in het Cardiff City Stadium. Louis van Gaal liet al doorschemeren dat hij veel andere spelers aan het werk wil zien dan tijdens het gewonnen duel van vrijdag met België in Brussel (4-1). "Ik weet wat ik aan de spelers van die wedstrijd heb", zei de bondscoach. "Maar van andere spelers wil ik voor het WK ook zien of ze tegen de stress van Oranje kunnen."

Van Gaal wilde zijn basisformatie niet prijsgeven. Hij wilde alleen kwijt dat Stefan de Vrij de vervanger is van Virgil van Dijk, die sinds zaterdag na een zwaar seizoen vakantie viert. De bondscoach merkte de afgelopen dagen dat veel spelers vermoeid uit het duel met de Belgen zijn gekomen. Oranje speelt na het uitduel met Wales nog twee thuiswedstrijden tegen Polen (11 juni) en opnieuw Wales (14 juni) in De Kuip.

Wales verschijnt niet met de sterkste ploeg aan de aftrap. De formatie van bondscoach Rob Page plaatste zich zondag met een zege op Oekraïne (1-0) na 64 jaar weer eens voor het WK. Volgens Page hebben ervaren spelers als Gareth Bale en Aaron Ramsey rust nodig.

Meer uit Voetbal

Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

1 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

2 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

3 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

3 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

6 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

15 uur geleden
Duel tussen FC Utrecht en KRC Genk 53 minuten later begonnen

UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.

17 uur geleden