Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje stuit met gewijzigde formatie op Wales in Nations League

Oranje stuit met gewijzigde formatie op Wales in Nations League

CARDIFF (ANP) - Het Nederlands elftal vervolgt de Nations League vanaf 20.45 uur met een uitwedstrijd tegen Wales in het Cardiff City Stadium. Louis van Gaal liet al doorschemeren dat hij veel andere spelers aan het werk wil zien dan tijdens het gewonnen duel van vrijdag met België in Brussel (4-1). "Ik weet wat ik aan de spelers van die wedstrijd heb", zei de bondscoach. "Maar van andere spelers wil ik voor het WK ook zien of ze tegen de stress van Oranje kunnen."

Van Gaal wilde zijn basisformatie niet prijsgeven. Hij wilde alleen kwijt dat Stefan de Vrij de vervanger is van Virgil van Dijk, die sinds zaterdag na een zwaar seizoen vakantie viert. De bondscoach merkte de afgelopen dagen dat veel spelers vermoeid uit het duel met de Belgen zijn gekomen. Oranje speelt na het uitduel met Wales nog twee thuiswedstrijden tegen Polen (11 juni) en opnieuw Wales (14 juni) in De Kuip.

Wales verschijnt niet met de sterkste ploeg aan de aftrap. De formatie van bondscoach Rob Page plaatste zich zondag met een zege op Oekraïne (1-0) na 64 jaar weer eens voor het WK. Volgens Page hebben ervaren spelers als Gareth Bale en Aaron Ramsey rust nodig.

Meer uit Voetbal

Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

26 minuten geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

27 minuten geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

13 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

14 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

15 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

16 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

16 uur geleden