Oranje start voorbereiding op Duitsland met invallers en reserves
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met veertien spelers begonnen aan de voorbereiding op de oefeninterland van dinsdag tegen Duitsland. Op het trainingsveld in Zeist verschenen zondag de spelers die de avond ervoor in Amsterdam tegen Denemarken (4-2) geen basisspeler waren. De elf basisspelers werkten in de gym een hersteltraining af en bekeken later het tweede deel van de training.
Bondscoach Louis van Gaal maakte aan het begin van de training een praatje met onder anderen middenvelder Marten de Roon. Hij bleef tegen de Denen op de reservebank zitten, net als Hans Hateboer, Tim Krul, Jordy Clasie, Georginio Wijnaldum, Davy Klaassen, Owen Wijndal, Joël Drommel en Wout Weghorst. Guus Til en Noa Lang vielen buiten de wedstrijdselectie en zaten in de Johan Cruijff ArenA op de tribune.
Tyrell Malacia, Donyell Malen en Arnaut Danjuma, de drie invallers van zaterdag, maakten de groep van veertien op de training in Zeist compleet.
Henk Fraser, een van de assistenten van Van Gaal, leidde het eerste deel van de training. De invallers en reserves werkten daarna een fanatiek partijspel af. Oranje traint maandag weer met de hele groep. Op het eerste kwartier na gebeurt dat achter gesloten deuren. Nederland en Duitsland trappen dinsdag om 20.45 uur af in de Johan Cruijff ArenA.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
3 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
19 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
23 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
23 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden