Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje start voorbereiding op Duitsland met invallers en reserves

Oranje start voorbereiding op Duitsland met invallers en reserves

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met veertien spelers begonnen aan de voorbereiding op de oefeninterland van dinsdag tegen Duitsland. Op het trainingsveld in Zeist verschenen zondag de spelers die de avond ervoor in Amsterdam tegen Denemarken (4-2) geen basisspeler waren. De elf basisspelers werkten in de gym een hersteltraining af en bekeken later het tweede deel van de training.

Bondscoach Louis van Gaal maakte aan het begin van de training een praatje met onder anderen middenvelder Marten de Roon. Hij bleef tegen de Denen op de reservebank zitten, net als Hans Hateboer, Tim Krul, Jordy Clasie, Georginio Wijnaldum, Davy Klaassen, Owen Wijndal, Joël Drommel en Wout Weghorst. Guus Til en Noa Lang vielen buiten de wedstrijdselectie en zaten in de Johan Cruijff ArenA op de tribune.

Tyrell Malacia, Donyell Malen en Arnaut Danjuma, de drie invallers van zaterdag, maakten de groep van veertien op de training in Zeist compleet.

Henk Fraser, een van de assistenten van Van Gaal, leidde het eerste deel van de training. De invallers en reserves werkten daarna een fanatiek partijspel af. Oranje traint maandag weer met de hele groep. Op het eerste kwartier na gebeurt dat achter gesloten deuren. Nederland en Duitsland trappen dinsdag om 20.45 uur af in de Johan Cruijff ArenA.

Meer uit Voetbal

Real Sociedad wint Spaanse beker na strafschoppen

SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.

3 uur geleden
Kaptein houdt kippenvel over aan teamprestatie Oranjevrouwen

AUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.

3 uur geleden
Veurink spreekt van 'goede uitgangspositie' voor voetbalsters

AUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.

3 uur geleden
Manchester United blijft derde dankzij zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.

4 uur geleden
Voetbalsters blijven koploper in kwalificatie na 1-1 in Frankrijk

AUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.

4 uur geleden
Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

6 uur geleden
Inter dichter bij titel door nederlaag Napoli tegen Lazio

NAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.

8 uur geleden