Oranje start voorbereiding op duel met Hongaren zonder Verbruggen
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is de voorbereiding op de Nations League-wedstrijd tegen Hongarije begonnen zonder Bart Verbruggen. De eerste doelman van bondscoach Ronald Koeman is wel in Zeist aanwezig, maar volgt dinsdag zijn eigen programma, meldt een woordvoerder van de KNVB.
De overige 24 selectiespelers verschenen om 17.00 uur wel op het trainingsveld. Onder hen ook Frenkie de Jong en Noa Lang, die in september vorig jaar voor het laatst voor Oranje uitkwamen en sindsdien ontbraken door blessures.
Na de warming-up verlieten aanvoerder Virgil van Dijk en Quinten Timber de training. Ook zij volgden de eerste trainingsdag verder hun eigen programma. De overige selectiespelers deelden zich op in twee groepen en deden een partijspel of een rondo met het hooghouden van de bal. De Jong en Lang zaten in de groep van de rondo en ontbraken dus nog in het partijspel.
Kwartfinales
Nederland en Hongarije treffen elkaar zaterdag om 20.45 uur in de Johan Cruijff ArenA. Bij winst is Oranje zeker van een plek in de kwartfinales van de Nations League. Nederland en Hongarije hebben, met nog twee speelronden te gaan, allebei 5 punten. Bij een gelijk aantal punten gaat het onderlinge resultaat voor het doelsaldo. Hongarije en Nederland hielden elkaar vorige maand in Boedapest in evenwicht (1-1).
Oranje traint woensdag om 12.00 uur opnieuw. Dan is alleen het eerste kwartier openbaar voor journalisten. Koeman gaat daarna verder achter gesloten deuren. De training van donderdag is vervolgens helemaal besloten.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
6 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
10 uur geleden