Oranje start voorbereiding op belangrijke kwalificatieduels
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal begint maandag met de voorbereiding op de belangrijke EK-kwalificatiewedstrijden tegen Griekenland en Ierland. De 25 door Ronald Koeman opgeroepen internationals verzamelen zich om 13.00 uur in Zeist. De bondscoach geeft om 16.30 uur een persconferentie om het besluit op zijn selectie toe te lichten, om 17.30 uur gevolgd door de eerste training.
Aanvallers Memphis Depay en Steven Bergwijn ontbreken met blessures bij Oranje. Quilindschy Hartman (Feyenoord), Ian Maatsen (Chelsea) en Micky van de Ven (Tottenham Hotspur) debuteren in de selectie.
Het Nederlands elftal is met 3 punten uit de eerste twee duels matig begonnen aan de EK-kwalificatie. Frankrijk leidt in groep B met 12 punten uit vier duels, gevolgd door Griekenland (6 punten uit drie wedstrijden), Oranje en Ierland (3 punten uit drie duels).
Oranje ontvangt donderdag in het Philips-stadion Griekenland. Zondag volgt in Dublin een ontmoeting met Ierland. De nummers 1 en 2 uit de poule plaatsen zich voor het EK van volgend jaar in Duitsland.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
3 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden