Oranje start met Van de Beek tegen Italië
AMSTERDAM (ANP) - Donny van de Beek begint om 20.45 uur met het Nederlands elftal aan de thuiswedstrijd tegen Italië in de Nations League. De nieuwste speler van Manchester United start op het middenveld.
Georginio Wijnaldum verhuist naar de rechterflank en vervangt daar Steven Bergwijn, die vrijdag tegen Polen voor het enige doelpunt zorgde. Hans Hateboer start weer als rechtsback. Denzel Dumfries moet genoegen nemen met een plaats op de bank. Hij miste vrijdag het duel met Polen om de geboorte van zijn zoontje bij te wonen.
Italië speelde vrijdag gelijk tegen Bosnië en Herzegovina (1-1). Trainer Roberto Mancini geeft zeven andere spelers een kans in zijn basisformatie.
Opstellingen:
Nederland: Cillessen; Hateboer, Veltman, Van Dijk en Aké; Van de Beek, De Roon en Frenkie de Jong; Wijnaldum, Depay en Promes.
Italië: Donnarumma; D'Ambrosio, Bonucci, Chiellini en Spinazzola; Barella, Jorginho en Locatelli; Zaniolo, Immobile en Insigne.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste thuisoverwinning van het seizoen behaald. Na de 2-2 in de openingsspeelronde tegen Fortuna Sittard, wist het elftal van trainer Peter Bosz voor eigen publiek wel te winnen van FC Groningen. Het spectaculaire duel, met vooral in de eerste helft kansen over en weer, eindigde in 5-1.
10 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - Feyenoord begint om 16.45 uur met dezelfde opstelling als vorige week tegen Go Ahead Eagles (2-2) aan de uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Voor trainer Giovanni van Bronckhorst is de teleurstellende uitslag geen reden om een van zijn basisspelers te vervangen.
19 minuten geledenLILLE (ANP) - Ayyoub Bouaddi is bijna speler van Manchester City. "We zijn nagenoeg akkoord over zijn transfer", bevestigde technisch directeur Sylvain Armand van Lille het aanstaande vertrek van zijn sterspeler.
24 minuten geledenHELSINKI (ANP/RTR) - Denemarken, Finland, IJsland, Noorwegen, Zweden en de Faeröer hebben het vertrouwen in voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA opgezegd. De Noordse landen steunen in een zeldzame gezamenlijke verklaring de lijn van de Europese voetbalbond UEFA, die oproept tot bestuurlijke hervormingen bij de FIFA na het inmiddels ingetrokken investeringsplan van Infantino.
26 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari heeft zondag officieel afscheid genomen van PSV. De 25-jarige spelmaker werd voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen FC Groningen luid toegezongen in het Philips Stadion. Saibari liep een ereronde om de fans te bedanken.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is na drie wedstrijden nog ongeslagen in de Eredivisie. De formatie van trainer Joseph Oosting was in de eigen Adelaarshorst met 3-1 te sterk voor het gepromoveerde ADO Den Haag.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen FC Groningen in de Eredivisie met Kodai Sano en Noah Fernandez in het basiselftal. De twee middenvelders nemen, in vergelijking met het uitduel met Excelsior van vorige week, de plaatsen in van Joey Veerman en Paul Wanner.
3 uur geleden