Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje start met Timber en Cillessen tegen België

Oranje start met Timber en Cillessen tegen België

BRUSSEL (ANP) - Jurriën Timber begint om 20.45 uur met het Nederlands elftal aan de uitwedstrijd tegen België in de Nations League. De 20-jarige verdediger van Ajax vormt een defensie met Nathan Aké, Virgil van Dijk en doelman Jasper Cillessen. Stefan de Vrij en Matthijs de Ligt nemen op de bank plaats in een uitverkocht Koning Boudewijnstadion.

Voor Louis van Gaal staat de 128e derby van de Lage Landen al in het teken van het WK van eind dit jaar in Qatar. De bondscoach wil de komende vier interlands ook spelers aan het werk zien die nog niet heel vaak in Oranje hebben gespeeld. Hij moet ook veel rouleren omdat zijn internationals na een lang seizoen vier duels in elf dagen op het programma hebben staan. Timber begint in Brussel aan zijn zevende interland.

Bij België is Romelu Lukaku voldoende fit om te kunnen starten. De spits moest afgelopen week twee trainingen overslaan. Ook Hans Vanaken heeft een basisplaats. Het Nederlands elftal heeft al bijna 25 jaar niet meer gewonnen van België. De laatste zege is van 6 september 1997 (3-1). Jaap Stam, Patrick Kluivert en Dennis Bergkamp scoorden toen in De Kuip. Daarna won België tweemaal van Nederland en eindigden zes onderlinge duels in een gelijkspel.

Opstellingen:

België; Mignolet; Alderweireld, Boyata en Vertonghen; Meunier, De Bruyne, Witsel en Castagne; Vanaken, Lukaku en Hazard.

Nederland: Cillessen; Timber, Van Dijk en Aké; Dumfries, Klaassen, Frenkie de Jong, Berghuis en Blind; Bergwijn en Depay.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

8 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

1 dag geleden