Oranje start met Martins Indi aan thuisduel met Wales
ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal begint om 20.45 uur met Bruno Martins Indi aan het thuisduel met Wales in de Nations League. De verdediger van AZ kreeg nog maar weinig speeltijd in de laatste drie duels. Hij vormt de defensie met Jordan Teze, Matthijs de Ligt en doelman Jasper Cillessen.
Louis van Gaal heeft voor tien andere basisspelers als zaterdag voor het duel met Polen gekozen. Alleen Frenkie de Jong verschijnt opnieuw aan de aftrap. Vincent Janssen krijgt na bijna vijf jaar weer een kans in Oranje. Hij vormt de voorhoede met Noa Lang en Cody Gakpo.
Guus Til heeft geen basisplaats. De aanvallende middenvelder van Feyenoord kreeg weinig speeltijd in de vorige drie interlands. Hij mocht alleen in blessuretijd van het uitduel met Wales invallen. Gareth Bale verschijnt niet aan de aftrap in De Kuip. De sterspeler van Wales zit wel op de bank.
Koploper
Nederland is halverwege de groepsfase koploper van poule 4 van de A-divisie van de Nations League. België en Polen volgen op 3 punten en spelen vanaf 20.45 uur tegen elkaar in Warschau. Wales heeft 1 punt. De winnaar van de poule strijdt volgend jaar tegen drie tegenstanders in een finaleronde om winst van de Nations League.
Opstellingen
Nederland: Cillessen; Teze, De Ligt en Martins Indi; Hateboer, Koopmeiners, De Jong en Malacia; Lang, Janssen en Gakpo.
Wales: Hennessey; Davies, Mepham, Rodon en Burns; Wilson, Smith, Ampadu en Thomas; Johnson en James.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
9 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
13 uur geleden