Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje start met Martins Indi aan thuisduel met Wales

Oranje start met Martins Indi aan thuisduel met Wales

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal begint om 20.45 uur met Bruno Martins Indi aan het thuisduel met Wales in de Nations League. De verdediger van AZ kreeg nog maar weinig speeltijd in de laatste drie duels. Hij vormt de defensie met Jordan Teze, Matthijs de Ligt en doelman Jasper Cillessen.

Louis van Gaal heeft voor tien andere basisspelers als zaterdag voor het duel met Polen gekozen. Alleen Frenkie de Jong verschijnt opnieuw aan de aftrap. Vincent Janssen krijgt na bijna vijf jaar weer een kans in Oranje. Hij vormt de voorhoede met Noa Lang en Cody Gakpo.

Guus Til heeft geen basisplaats. De aanvallende middenvelder van Feyenoord kreeg weinig speeltijd in de vorige drie interlands. Hij mocht alleen in blessuretijd van het uitduel met Wales invallen. Gareth Bale verschijnt niet aan de aftrap in De Kuip. De sterspeler van Wales zit wel op de bank.

Koploper

Nederland is halverwege de groepsfase koploper van poule 4 van de A-divisie van de Nations League. Belgiƫ en Polen volgen op 3 punten en spelen vanaf 20.45 uur tegen elkaar in Warschau. Wales heeft 1 punt. De winnaar van de poule strijdt volgend jaar tegen drie tegenstanders in een finaleronde om winst van de Nations League.

Opstellingen

Nederland: Cillessen; Teze, De Ligt en Martins Indi; Hateboer, Koopmeiners, De Jong en Malacia; Lang, Janssen en Gakpo.

Wales: Hennessey; Davies, Mepham, Rodon en Burns; Wilson, Smith, Ampadu en Thomas; Johnson en James.

Meer uit Voetbal

EK voetbal in Zwitserland telt na groepsfase al bezoekersrecord

NYON (ANP/DPA) - Het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland heeft na de groepsfase al een bezoekersrecord gevestigd. De Europese voetbalbond UEFA telde meer dan 460.000 toeschouwers in de 24 gespeelde wedstrijden en zoveel waren er niet eerder op een EK.

6 uur geleden
FC Barcelona neemt aanvaller Bardghji over van Kopenhagen

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met Roony Bardghji. De 19-jarige Zweedse jeugdinternational komt over van de Deense landskampioen FC Kopenhagen.

12 uur geleden
PSV zonder Bakayoko en De Jong op trainingskamp naar Duitsland

EINDHOVEN (ANP) - PSV vertrekt maandag zonder aanvallers Johan Bakayoko en Luuk de Jong naar Marienfeld in Duitsland, voor een zesdaags trainingskamp. Dat laat een woordvoerder van de club desgevraagd weten.

14 uur geleden
WK-titel betekent voor Maresca net zoveel als Champions League

EAST RUTHERFORD (ANP) - Het winnen van het WK voor clubteams betekent voor Enzo Maresca net zoveel als het winnen van de Champions League. Dat zei de Italiaanse trainer van Chelsea na de zege van 3-0 op Paris Saint-Germain in de finale in East Rutherford.

17 uur geleden
Jonker vond verlies tegen Engeland pijnlijker dan tegen Frankrijk

BASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker houdt vooral een vervelend gevoel over aan de eerdere 4-0-nederlaag tegen Engeland op het EK. Daardoor was een plek in de kwartfinales al voor het laatste groepsduel met Frankrijk heel lastig geworden. Zijn ploeg verloor die laatste wedstrijd onder zijn leiding opnieuw met ruime cijfers (2-5).

21 uur geleden
Van de Donk ziet Oranjevrouwen fitheid tekortkomen

BASEL (ANP) - Daniƫlle van de Donk houdt een dubbel gevoel over aan haar laatste wedstrijd met Oranje op een eindtoernooi. Ze is "supertrots" op de eerste helft van het laatste groepsduel met Frankrijk, maar baalt van het verval na rust en de uiteindelijke 5-2-nederlaag. "We hadden met de fitheid van de eerste helft door moeten gaan, maar dat gebeurde helaas niet."

1 dag geleden
Vertrekkende Jonker erkent dat Oranje geen wereldtop meer is

BASEL (ANP) - Andries Jonker erkent na zijn laatste wedstrijd als bondscoach dat de voetbalsters van Oranje geen wereldtop meer zijn. "We verliezen 4-0 van Duitsland en Engeland en met 5-2 van Frankrijk. Dan horen we er niet bij. Punt", zei Jonker tijdens zijn persconferentie na de uitschakeling op het EK in Zwitserland.

1 dag geleden