Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje start met Depay en De Roon tegen Qatar

Oranje start met Depay en De Roon tegen Qatar

AL KHOR (ANP) - Het Nederlands elftal begint met Memphis Depay en Marten de Roon aan het beslissende groepsduel met Qatar op het WK. Zij krijgen van bondscoach Louis van Gaal de voorkeur boven Steven Bergwijn en Teun Koopmeiners, die vrijdag nog aan de aftrap verschenen van de wedstrijd tegen Ecuador.

Depay stond voor het WK bijna twee maanden aan de kant met een hamstringblessure. De aanvaller speelde een half uurtje mee tegen Senegal en viel tegen Ecuador direct na rust in. Vincent Janssen verscheen aan de aftrap van het eerste WK-duel van Oranje met Senegal en bleef tegen Ecuador op de bank. Na Steven Berghuis en Koopmeiners krijgt nu De Roon vanaf de eerste minuut een kans naast Frenkie de Jong op het middenveld.

Oranje heeft aan een gelijkspel voldoende voor een plaats in de achtste finales van het WK. Een ruime zege is waarschijnlijk voldoende voor de groepswinst. Het duel in het Al Bayt-stadion begint om 16.00 uur Nederlandse tijd. Qatar kan zich na twee nederlagen niet meer voor de achtste finales kwalificeren.

Opstellingen:

Nederland: Noppert; Dumfries, Timber, Van Dijk, Aké en Blind; De Roon, Klaassen en Frenkie de Jong; Depay en Gakpo.

Qatar: Barsham; Mohamad, Miguel, Khoukhi, Hassan en Ahmed; Al Haydos, Madibo en Abdulaziz; Ali en Afif.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

2 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

2 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

2 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

5 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

5 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

5 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

5 uur geleden