Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje speelt na zege op Polen tegen Italië in Nations League

Oranje speelt na zege op Polen tegen Italië in Nations League

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederland elftal vervolgt de Nations League met een thuiswedstrijd tegen Italië, aanvang 20.45 uur in de Johan Cruijff ArenA. Bondscoach ad-interim Dwight Lodeweges hoeft geen internationals te sparen, na de winst van vrijdagavond op Polen (1-0). Mogelijk keert Denzel Dumfries terug in de basisformatie. Hij is weer beschikbaar nu zijn partner van een zoon is bevallen.

Italië opende de tweede editie van de Nations League vrijdagavond met een gelijkspel tegen Bosnië Herzegovina (1-1). Bondscoach Roberto Mancini heeft al aangekondigd dat hij enkele wijzigingen moet doorvoeren in zijn opstelling. Niet al zijn beoogde basisspelers zijn al voldoende fit om twee keer binnen vier dagen in actie te komen. Hij kan wel weer beschikken over Giorgio Chiellini, Ciro Immobile en Jorginho,

Oranje komt volgende maand opnieuw bijeen, voor duels met Mexico, Bosnië en Herzogovina en Italië. De internationals hopen dat de directie van de KNVB tegen die tijd een definitieve opvolger voor de naar FC Barcelona vertrokken Ronald Koeman heeft gevonden.

Henk ten Cate heeft al laten weten dat hij beschikbaar is. Louis van Gaal wil ook wel met de KNVB in gesprek over een derde periode bij Oranje. Frank de Boer, Frank Rijkaard, Bert van Marwijk, Peter Bosz en Phillip Cocu zijn om uiteenlopende redenen ook al met Oranje in verband gebracht.

Meer uit Voetbal

Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

1 uur geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

2 uur geleden
Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

4 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

4 uur geleden
Schouten: ruime openingstijden horeca tijdens WK voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.

5 uur geleden
PSV-doelman Kovar in Tsjechische WK-selectie

PRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.

5 uur geleden
Braziliaan Neymar loopt in aanloop naar WK lichte kuitblessure op

SÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.

6 uur geleden