Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje speelt na zege op Polen tegen Italië in Nations League

Oranje speelt na zege op Polen tegen Italië in Nations League

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederland elftal vervolgt de Nations League met een thuiswedstrijd tegen Italië, aanvang 20.45 uur in de Johan Cruijff ArenA. Bondscoach ad-interim Dwight Lodeweges hoeft geen internationals te sparen, na de winst van vrijdagavond op Polen (1-0). Mogelijk keert Denzel Dumfries terug in de basisformatie. Hij is weer beschikbaar nu zijn partner van een zoon is bevallen.

Italië opende de tweede editie van de Nations League vrijdagavond met een gelijkspel tegen Bosnië Herzegovina (1-1). Bondscoach Roberto Mancini heeft al aangekondigd dat hij enkele wijzigingen moet doorvoeren in zijn opstelling. Niet al zijn beoogde basisspelers zijn al voldoende fit om twee keer binnen vier dagen in actie te komen. Hij kan wel weer beschikken over Giorgio Chiellini, Ciro Immobile en Jorginho,

Oranje komt volgende maand opnieuw bijeen, voor duels met Mexico, Bosnië en Herzogovina en Italië. De internationals hopen dat de directie van de KNVB tegen die tijd een definitieve opvolger voor de naar FC Barcelona vertrokken Ronald Koeman heeft gevonden.

Henk ten Cate heeft al laten weten dat hij beschikbaar is. Louis van Gaal wil ook wel met de KNVB in gesprek over een derde periode bij Oranje. Frank de Boer, Frank Rijkaard, Bert van Marwijk, Peter Bosz en Phillip Cocu zijn om uiteenlopende redenen ook al met Oranje in verband gebracht.

Meer uit Voetbal

Sevilla moet tribune na staken stadsderby drie duels leeg laten

SEVILLA (ANP) - Sevilla FC moet drie thuiswedstrijden zonder een deel van het fanatieke publiek in de noordkant van het stadion spelen. Dat heeft de tuchtcommissie van de Spaanse voetbalbond (RFEF) woensdag bepaald. De club uit Sevilla krijgt de straf opgelegd vanwege verschillende incidenten bij de derby tegen Real Betis van afgelopen zondag.

35 minuten geleden
Clubs hoeven spelers voor Afrika Cup pas 15 december af te staan

ZÜRICH (ANP/BELGA) - Clubs hoeven spelers voor de Afrika Cup pas af te staan vanaf maandag 15 december. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De Afrika Cup is van 21 december tot en met 18 januari in Marokko.

49 minuten geleden
Doelman Vaessen van FC Groningen in hoger beroep vrijgesproken

ZESIT (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen is ook in hoger beroep vrijgesproken na zijn rode kaart in het verloren bekerduel met Sparta Rotterdam (5-2) op 30 oktober. De keeper was al vrijgesproken door de onafhankelijke tuchtcommissie betaald voetbal, maar de aanklager betaald voetbal was het daarmee niet eens. De onafhankelijke commissie van beroep laat de vrijspraak staan.

3 uur geleden
Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

16 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

16 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

17 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

17 uur geleden