Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje speelt laatste wedstrijd voor WK in volle ArenA

Oranje speelt laatste wedstrijd voor WK in volle ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal speelt de laatste wedstrijd in aanloop naar het wereldkampioenschap in Qatar in een volle Johan Cruijff ArenA. De KNVB meldt dat het duel met België in de Nations League, op zondag 25 september, met 53.000 verkochte tickets is uitverkocht. Mogelijk komen er via de officiële partners van de KNVB in een later stadium nog tickets vrij, meldt de voetbalbond.

Nederland is na vier wedstrijden in de Nations League koploper. Naast België neemt het elftal van bondscoach Louis van Gaal het, op donderdag 22 september, in Warschau nog op tegen Polen. De groepswinnaar kwalificeert zich voor de finaleronde van de Nations League in juni 2023, net als de overige drie groepswinnaars van Divisie A. Als Oranje als eerste eindigt, is het finaletoernooi in Nederland.

Na de laatste twee groepswedstrijden in de Nations League, komt het Nederlands elftal in november weer bij elkaar. Van Gaal heeft dan een week de tijd om zijn elftal voor te bereiden op de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Senegal op maandag 21 november. Ecuador (vrijdag 25 november) en Qatar (dinsdag 29 november) zijn de andere opponenten in de poulefase. De nummers 1 en 2 plaatsen zich voor de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Verdediger Tete akkoord met Fulham over nieuw contract

LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.

7 uur geleden
AZ verlengt contract met vleugelaanvaller Daal tot 2030

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.

8 uur geleden
Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

9 uur geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

9 uur geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

9 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

11 uur geleden
Bonmatí is in Zwitserland teruggekeerd bij Spaanse EK-selectie

OBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.

12 uur geleden