Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje sluit seizoen af met troostfinale tegen Italië

Oranje sluit seizoen af met troostfinale tegen Italië

ENSCHEDE (ANP) - Het Nederlands elftal sluit een lang seizoen af met een wedstrijd tegen Italië om de derde plaats van de Nations League. Ronald Koeman wil geen spelers sparen. De bondscoach kijkt al vooruit naar de duels van september met Griekenland en Ierland in de EK-kwalificatie.

Koeman wilde zaterdag niet verklappen of Justin Bijlow opnieuw het doel verdedigt. Mogelijk keert Andries Noppert terug onder de lat. Noa Lang maakte woensdag als invaller in de verloren halve finale tegen Kroatië (4-2) een betere indruk dan Xavi Simons. En Teun Koopmeiners kwam niet helemaal uit de verf als aanvallende middenvelder.

Italië verloor donderdag de halve eindstrijd tegen Spanje (2-1). Bondscoach Roberto Mancini kiest in de troostfinale voor een aantal andere spelers. Italië is de regerend kampioen van Europa maar ontbrak eind vorig jaar voor de tweede keer op rij op een WK.

Het duel tussen Nederland en Italië begint om 15.00 uur in Enschede. De aftrap van de finale tussen Kroatië en Spanje is om 20.45 uur in De Kuip.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

35 minuten geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

2 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

7 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

18 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

19 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

19 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

19 uur geleden