Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje sluit seizoen af met troostfinale tegen Italië

Oranje sluit seizoen af met troostfinale tegen Italië

ENSCHEDE (ANP) - Het Nederlands elftal sluit een lang seizoen af met een wedstrijd tegen Italië om de derde plaats van de Nations League. Ronald Koeman wil geen spelers sparen. De bondscoach kijkt al vooruit naar de duels van september met Griekenland en Ierland in de EK-kwalificatie.

Koeman wilde zaterdag niet verklappen of Justin Bijlow opnieuw het doel verdedigt. Mogelijk keert Andries Noppert terug onder de lat. Noa Lang maakte woensdag als invaller in de verloren halve finale tegen Kroatië (4-2) een betere indruk dan Xavi Simons. En Teun Koopmeiners kwam niet helemaal uit de verf als aanvallende middenvelder.

Italië verloor donderdag de halve eindstrijd tegen Spanje (2-1). Bondscoach Roberto Mancini kiest in de troostfinale voor een aantal andere spelers. Italië is de regerend kampioen van Europa maar ontbrak eind vorig jaar voor de tweede keer op rij op een WK.

Het duel tussen Nederland en Italië begint om 15.00 uur in Enschede. De aftrap van de finale tussen Kroatië en Spanje is om 20.45 uur in De Kuip.

Meer uit Voetbal

Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

11 minuten geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

30 minuten geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

1 uur geleden
Real Madrid maanden zonder geblesseerde verdediger Militão

MADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.

1 uur geleden
Belgische oud-voetballer De Boeck overleden na hersenbloeding

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.

8 uur geleden
Vrouw krijgt 4 jaar cel voor afpersen voetballer Son Heung-min

SEOUL (ANP/AFP) - Een vrouw is in Zuid-Korea veroordeeld tot vier jaar cel voor het afpersen van de bekende voetballer Son Heung-min. Ze beweerde zwanger te zijn van zijn kind en maakte hem zo 300 miljoen won, omgerekend zo'n 175.000 euro, afhandig. Een medeverdachte kreeg een celstraf van twee jaar voor poging tot afpersing.

8 uur geleden
Real Madrid verder achterop bij Barcelona na verlies tegen Celta

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.

17 uur geleden