Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje sluit seizoen af met thuiswedstrijd tegen Wales in De Kuip

Oranje sluit seizoen af met thuiswedstrijd tegen Wales in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal sluit het seizoen af met een thuiswedstrijd tegen Wales in de Nations League. Bondscoach Louis van Gaal wil het duel benutten om weer wat wijzer te worden richtig het WK van eind dit jaar in Qatar. Hij stelt veel spelers op die zaterdag niet tegen Polen (2-2) speelden.

Vincent Janssen krijgt na bijna vijf jaar weer een kans in de nationale ploeg. Doelman Jasper Cillessen keert terug onder de lat en Matthijs de Ligt is de aanvoerder van Oranje. Bruno Martins Indi en Guus Til krijgen vermoedelijk ook speeltijd. Zij kwamen in de vorige drie interlands nog nauwelijks in actie.

Nederland is halverwege de groepsfase koploper van poule 4 van de A-divisie van de Nations League. België en Polen volgen op 3 punten. Wales heeft 1 punt. De winnaar van de poule speelt volgend jaar in een finaleronde om winst van de Nations League. Voor Van Gaal, die na het WK afscheid neemt, is de groepszege niet het belangrijkste. "Ook deze wedstrijd staat vooral in het teken van het WK in Qatar", zei hij.

Oranje besluit eind september de groepsfase van de Nations League met een uitwedstrijd tegen Polen en thuisduel met België.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

6 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

6 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

7 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

9 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

9 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

16 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

18 uur geleden