Oranje schrapt ook alle trainingen van eind maart in Zeist
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal komt eind deze maand ook niet bijeen voor een trainingskamp, nu de oefenduels met Spanje en de Verenigde Staten zijn afgelast vanwege het coronavirus. Dat heeft bondscoach Ronald Koeman na overleg met de leiding van de KNVB besloten.
Oranje zou van 23 tot en met 29 maart in Zeist verblijven. Behalve de geplande vriendschappelijke interlands tegen de Verenigde Staten (26 maart) en Spanje (29 maart) wilde Koeman zijn selectie tijdens die trainingen ook voorbereiden op het EK dat over drie maanden op de agenda staat.
De internationals zijn nu vrij in de laatste week van maart. De eerstvolgende trainingsstage van Oranje staat voor 18 mei gepland en is bedoeld voor spelers die het seizoen dan al met hun club hebben afgesloten. De overige internationals melden zich later in mei bij het Nederlands elftal.
Oranje traint op weg naar het EK in Zeist, De Lutte en in Oostenrijk en oefent nog tegen Griekenland (28 mei) en Wales (6 juni). Koeman en zijn spelers moeten afwachten of het EK wel doorgaat en niet naar de zomer van 2021 wordt verplaatst. Mogelijk komt daar dinsdag meer duidelijkheid over, als de UEFA met afgevaardigden van de 55 aangesloten Europese bonden vergadert.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
1 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.
2 uur geleden