Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje opent WK met zege op Senegal (2-0) door twee late treffers

Oranje opent WK met zege op Senegal (2-0) door twee late treffers

DOHA (ANP) - Het Nederlands elftal is met een overwinning op Senegal begonnen aan het WK voetbal in Qatar. De ploeg van bondscoach Louis van Gaal maakte in het Al Thumama-stadion geen grootse indruk, maar won door twee late treffers wel: 2-0.

Op aangeven van Frenkie de Jong kopte Cody Gakpo de bal in de 84e minuut in het doel. De PSV'er kwam met zijn hoofd veel hoger dan de vuisten van keeper Édouard Mendy. Ver in blessuretijd zorgde invaller Davy Klaassen voor de 2-0. De Ajacied reageerde attent toen Mendy de bal losliet na een schot van Memphis Depay.

Het Nederlands elftal wist weinig te creëren tegen Senegal en speelde bij momenten slordig. Aan de andere kant werden ook weinig kansen weggegeven. De debuterende doelman Andries Noppert moest enkele keren in actie komen.

Oranje vervolgt de groepsfase vrijdag met een wedstrijd tegen Ecuador, dat zondag Qatar met 2-0 versloeg. Volgende week dinsdag sluit het Nederlands elftal de poulefase af tegen het gastland. De nummers 1 en 2 gaan naar de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

46 minuten geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

2 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

2 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

3 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

5 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

5 uur geleden
Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

6 uur geleden