Oranje opent Nations League thuis tegen Bosnië en Duitsland
NYON (ANP) - Het Nederlands elftal opent het nieuwe seizoen van de Nations League met twee thuisduels. Bosnië en Herzegovina is op 7 september de eerste tegenstander en Duitsland is drie dagen later te gast. De KNVB meldt later waar die duels worden gespeeld.
Oranje speelt op 11 oktober een uitduel met Hongarije en gaat op 14 oktober op bezoek bij Duitsland. De thuiswedstrijd tegen Hongarije is voor 16 november op de agenda gezet en de ploeg van bondscoach Ronald Koeman sluit de groepsfase op 19 november af met een uitduel met Bosnië en Herzegovina.
Nederland werd donderdagavond tijdens de loting in Parijs gekoppeld aan Duitsland, Hongarije en Bosnië en Herzegovina. De beste twee ploegen van de poule plaatsen zich voor de kwartfinales die voor volgend jaar maart op het programma staan. De winnaars van die duels gaan naar de finaleronde, die voor 4 tot en met 8 juni 2025 op de agenda is gezet.
Nederland eindigde afgelopen jaar als vierde in de Nations League.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
18 uur geleden