Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje ook op laatste training voor duel met Senegal compleet

Oranje ook op laatste training voor duel met Senegal compleet

DOHA (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste training voor de eerste wedstrijd op het WK tegen Senegal met een volledige groep afgewerkt. Zondag verschenen om 09.30 uur (Nederlandse tijd) alle 26 spelers op veld nummer 6 van de Qatar University van Doha.

De oefensessie was alleen het eerste kwartier te zien voor media. Louis van Gaal ging daarna achter gesloten deuren verder. De bondscoach geeft om 12.45 uur een persconferentie. Mogelijk vertelt hij dan wie maandag tegen Senegal het doel verdedigt. Tot dusverre is niet duidelijk of Van Gaal kiest voor Justin Bijlow (Feyenoord), Remko Pasveer (Ajax) of Andries Noppert (sc Heerenveen).

Verder moet nog blijken wie op het middenveld naast Frenkie de Jong gaat spelen en wie Van Gaal opstelt als aanvallende middenvelder achter zijn twee spitsen Steven Bergwijn en Vincent Janssen. Janssen start waarschijnlijk in plaats van Memphis Depay, die 22 september voor het laatst in actie kwam. Van Gaal wil vermoedelijk geen risico nemen met zijn topscorer.

De spelers zelf weten de basisopstelling al wel, als het goed is. Twee dagen voor de wedstrijd, tijdens een besloten training, speelt Van Gaal in de afsluitende partijvorm altijd met zijn elf basisspelers tegen elf reservespelers.

Tijdens het kwartier dat de training openbaar was, konden de journalisten niets opmaken over de opstelling van maandag. Keeperstrainer Frans Hoek was bezig met zijn drie doelmannen, terwijl conditietrainer René Wormhoudt de warming-up deed met de 23 veldspelers. De training van zondag duurt tot 11.00 uur.

Qatar en Ecuador, de twee andere landen in groep A, openen het WK zondag om 17.00 uur.

Meer uit Voetbal

Verdediger Baas terug bij Ajax voor uitwedstrijd tegen Villarreal

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.

34 minuten geleden
Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

2 uur geleden
Voetbalbond CAF veroordeelt 'onacceptabel gedrag' bij Afrika Cup

RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.

4 uur geleden
Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

16 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

16 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

16 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

17 uur geleden