Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje ontmoet arbeidsmigranten na avondtraining in Doha

Oranje ontmoet arbeidsmigranten na avondtraining in Doha

DOHA (ANP) - De voetballers van het Nederlands elftal ontmoeten na de avondtraining in Doha een groep van twintig arbeidsmigranten. De meesten van hen werkten de afgelopen jaren mee aan de bouw van WK-stadions. Ze komen een balletje trappen en gaan ook in gesprek met internationals van Oranje.

"We gaan in de eerste plaats naar Qatar om wereldkampioen te worden, maar we kijken natuurlijk verder dan alleen voetbal", zegt bondscoach Louis van Gaal over de ontmoeting met de arbeidsmigranten. "We hebben ons in de afgelopen anderhalf jaar meerdere keren laten bijpraten over de omstandigheden in Qatar. Als team vinden we het belangrijk de mensen om wie het gaat te ontmoeten en een mooie herinnering mee te geven."

Oranje traint donderdag twee keer op de Qatar University in Doha. De ochtendsessie wordt achter gesloten deuren afgewerkt.

Meer uit Voetbal

Feyenoord ontslaat trainer Van Persie na ruim een jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft trainer Robin van Persie per direct ontslagen. Dat bevestigt de Rotterdamse voetbalclub, nadat eerder meerdere media daar zondag al over hadden bericht. Van Persie was sinds eind februari vorig jaar hoofdcoach van Feyenoord, dat hem tussentijds weghaalde bij sc Heerenveen om de ontslagen Brian Priske op te volgen.

13 minuten geleden
Deen Eriksen zakt weer in elkaar op het veld, maar maakt het goed

ODENSE (ANP/RTR) - Voetballer Christian Eriksen is opnieuw in elkaar gezakt. Dat gebeurde tijdens de interland tussen Denemarken en Oekraïne in Odense. Eriksen is bij bewustzijn en maakt het, gezien de omstandigheden, goed, meldt de Deense voetbalbond.

45 minuten geleden
Braziliaan Wesley mist WK door blessure, Ederson vervangt hem

NEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.

1 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Oezbekistan

ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.

3 uur geleden
Voetballers Congo wijken voor oefenduel uit naar Frankrijk

ORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.

4 uur geleden
Curaçao wint vertrouwen voor WK in uitzwaaiwedstrijd tegen Aruba

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.

11 uur geleden
Portretten van Oranje-spelers op televisieschermen Times Square

NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."

14 uur geleden