Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje oefent met publiek tegen Georgië

Oranje oefent met publiek tegen Georgië

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal speelt de laatste oefenwedstrijd voor het EK met publiek. De KNVB laat weten dat er op 6 juni tijdens het vriendschappelijke duel met Georgië in Enschede maximaal 7500 toeschouwers welkom zijn in het stadion van FC Twente in Enschede. Voordat de toeschouwers het stadion betreden, moeten ze een negatieve coronatest laten zien.

Het wordt de tweede interland met beperkt publiek, na het duel met Letland van 27 maart toen er 5000 toeschouwers in de Johan Cruijff ArenA waren. Oranje oefent op woensdag 2 juni in Portugal tegen Schotland. Bij die wedstrijd zijn geen fans welkom.

Nederland opent het EK op 13 juni met een thuiswedstrijd tegen Oekraïne in de Johan Cruijff ArenA. Daarna volgen groepsduels met Oostenrijk (17 juni) en Noord-Macedonië (21 juni) in Amsterdam. Bij die drie groepswedstrijden zijn zeker 12.000 toeschouwers welkom.

Meer uit Voetbal

Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

1 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

4 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

6 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

7 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

8 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

9 uur geleden
Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

12 uur geleden