Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje mist groepszege bij nederlaag van meer dan twee treffers

Oranje mist groepszege bij nederlaag van meer dan twee treffers

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal mag zondag de laatste groepswedstrijd in de Nations League tegen België met maximaal twee doelpunten verschil verliezen om als eerste te eindigen in groep 4 van de A-divisie. Bij een nederlaag van drie treffers of meer, nemen de Belgen de eerste plek over.

Oranje leidt na vijf speelronden met 13 punten, gevolgd door België met 10 punten. Het elftal van bondscoach Louis van Gaal won begin juni de uitwedstrijd tegen de Belgen met 4-1. Als het onderlinge resultaat tussen twee teams gelijk is, ook bij 3-0, dan is het doelsaldo bepalend. Nederland heeft nu een doelsaldo van 13-6 (+7) en België van 11-7 (+4). Als België met drie treffers of meer verschil wint, gaan zij Oranje in doelsaldo voorbij.

De winnaar van de groep van Nederland mag in juni volgend jaar het finaletoernooi van de Nations League organiseren. De winnaars van de drie andere poules in de A-divisie plaatsen zich ook voor dat finaletoernooi.

Oranje is nog ongeslagen sinds Van Gaal een jaar geleden aan zijn derde periode als bondscoach begon. Onder zijn leiding won het huidige Nederlands elftal tien keer en werd vier keer gelijkgespeeld.

Meer uit Voetbal

Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

6 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

8 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

11 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

11 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

11 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

12 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

12 uur geleden