Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje met veertien spelers op het veld in Zeist

Oranje met veertien spelers op het veld in Zeist

ZEIST (ANP) - Een dag na de verloren WK-kwalificatiewedstrijd in Istanbul tegen Turkije (4-2) heeft het Nederlands elftal met veertien spelers getraind op het veld in Zeist. Op keeper Tim Krul na bleven de basisspelers van woensdagavond binnen, zij werkten een hersteltraining af in de gym. AZ-doelman Marco Bizot, die woensdagavond door bondscoach Frank de Boer werd opgeroepen als vervanger van Jasper Cillessen, behoorde tot de veertien spelers die zich buiten op het trainingsveld lieten zien.

Cillessen raakte in Istanbul aan het einde van de warming-up geblesseerd. Reservekeeper Krul moest zich daarom het laatste moment klaarmaken voor een basisplaats. De 32-jarige doelman van Norwich City werd vier keer gepasseerd, waarvan drie keer door de Turkse aanvoerder Burak Yilmaz.

Oranje vloog na de wedstrijd direct terug naar Nederland om daar te beginnen aan de voorbereiding op de tweede kwalificatiewedstrijd, zaterdag in Amsterdam tegen Letland. De Nederlandse doelpunten tegen Turkije kwamen van de invallers Davy Klaassen en Luuk de Jong, die net als Krul donderdagmiddag op het trainingsveld stonden. De Boer heeft vrijdag één groepstraining om zijn ploeg klaar te maken voor het duel met de Letten. In de ArenA zijn 5000 toeschouwers welkom, in het kader van de Fieldlab-experimenten.

Meer uit Voetbal

Noorwegen met Haaland en oud-Feyenoorders naar WK voetbal

OSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.

16 minuten geleden
Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

1 uur geleden
Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

3 uur geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

4 uur geleden
Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

6 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

6 uur geleden
Schouten: ruime openingstijden horeca tijdens WK voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.

7 uur geleden