Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje met veertien spelers op het veld in Zeist

Oranje met veertien spelers op het veld in Zeist

ZEIST (ANP) - Een dag na de verloren WK-kwalificatiewedstrijd in Istanbul tegen Turkije (4-2) heeft het Nederlands elftal met veertien spelers getraind op het veld in Zeist. Op keeper Tim Krul na bleven de basisspelers van woensdagavond binnen, zij werkten een hersteltraining af in de gym. AZ-doelman Marco Bizot, die woensdagavond door bondscoach Frank de Boer werd opgeroepen als vervanger van Jasper Cillessen, behoorde tot de veertien spelers die zich buiten op het trainingsveld lieten zien.

Cillessen raakte in Istanbul aan het einde van de warming-up geblesseerd. Reservekeeper Krul moest zich daarom het laatste moment klaarmaken voor een basisplaats. De 32-jarige doelman van Norwich City werd vier keer gepasseerd, waarvan drie keer door de Turkse aanvoerder Burak Yilmaz.

Oranje vloog na de wedstrijd direct terug naar Nederland om daar te beginnen aan de voorbereiding op de tweede kwalificatiewedstrijd, zaterdag in Amsterdam tegen Letland. De Nederlandse doelpunten tegen Turkije kwamen van de invallers Davy Klaassen en Luuk de Jong, die net als Krul donderdagmiddag op het trainingsveld stonden. De Boer heeft vrijdag één groepstraining om zijn ploeg klaar te maken voor het duel met de Letten. In de ArenA zijn 5000 toeschouwers welkom, in het kader van de Fieldlab-experimenten.

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

10 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

11 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

12 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

13 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

13 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

13 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

14 uur geleden