Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje mag volgens buitenlandse media Weghorst dankbaar zijn

Oranje mag volgens buitenlandse media Weghorst dankbaar zijn

HAMBURG (ANP) - Na de overwinning op Polen in de eerste groepswedstrijd van het EK zijn de buitenlandse media het erover eens dat het Nederlands elftal supersub Wout Weghorst dankbaar mag zijn. Het was een verdiende overwinning, maar daar had Oranje de invaller wel voor nodig.

"Gelukkig heeft Holland Weghorst", schrijft de Duitse krant Bild. "De joker van Hoffenheim redt de overwinning twee minuten na zijn invalbeurt met zijn eerste balcontact."

Ook het Italiaanse Gazzetta dello Sport stelt dat Nederland dankzij Weghorst drie punten mee mag nemen naar de volgende wedstrijd. Het elftal van bondscoach Ronald Koeman speelde volgens de sportkrant "dominant", maar maakte het zichzelf onnodig moeilijk.

'Messen slijpen'

Daar is het Franse l'Équipe het mee eens. Ondanks dat Weghorst de kunst van het scoren na een invalbeurt "tot in de perfectie" beheerst, hadden de Nederlanders "nooit moeten wachten op de entree van hun super-invallers" om de wedstrijd tegen de Polen over de streep te trekken. De krant ziet dat ook als een van de "tekortkomingen" van de Nederlanders, die vrijdag de tweede wedstrijd tegen Frankrijk spelen. Bovendien is l'Équipe niet onder de indruk van de rechterkant van Nederland, waar Denzel Dumfries staat, die zich volgens de Franse krant liet wegzetten bij de goal van de Polen. Ook Xavi Simons "stelde opnieuw teleur".

Volgens het Britse Sky Sports was er "geen twijfel over mogelijk dat Oranje de dominante ploeg was", maar moet er effectiever met de kansen worden omgesprongen. "Met doelpunten win je wedstrijden en als Nederland het ver wil schoppen op het toernooi, zullen ze hun messen moeten slijpen."

Meer uit Voetbal

Villarreal verzekert zich opnieuw van deelname Champions League

VILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.

29 minuten geleden
Ajax profiteert van promotie Ipswich en verkoopt Akpom

IPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.

1 uur geleden
RKC verslaat Roda JC na strafschoppen en treft Willem II

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.

18 uur geleden
Iraanse bond haalt uit naar FIFA, wil voorwaarden aan WK-deelname

TEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.

21 uur geleden
Voetbalsters BK Häcken winnen eerste editie Europa Cup

GÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.

22 uur geleden
Stadion Miami na Formule 1-race op tijd klaar voor WK voetbal

MIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.

1 dag geleden
Spaans international Lamine Yamal op tijd fit voor WK voetbal

BARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.

1 dag geleden