Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje mag volgens buitenlandse media Weghorst dankbaar zijn

Oranje mag volgens buitenlandse media Weghorst dankbaar zijn

HAMBURG (ANP) - Na de overwinning op Polen in de eerste groepswedstrijd van het EK zijn de buitenlandse media het erover eens dat het Nederlands elftal supersub Wout Weghorst dankbaar mag zijn. Het was een verdiende overwinning, maar daar had Oranje de invaller wel voor nodig.

"Gelukkig heeft Holland Weghorst", schrijft de Duitse krant Bild. "De joker van Hoffenheim redt de overwinning twee minuten na zijn invalbeurt met zijn eerste balcontact."

Ook het Italiaanse Gazzetta dello Sport stelt dat Nederland dankzij Weghorst drie punten mee mag nemen naar de volgende wedstrijd. Het elftal van bondscoach Ronald Koeman speelde volgens de sportkrant "dominant", maar maakte het zichzelf onnodig moeilijk.

'Messen slijpen'

Daar is het Franse l'Équipe het mee eens. Ondanks dat Weghorst de kunst van het scoren na een invalbeurt "tot in de perfectie" beheerst, hadden de Nederlanders "nooit moeten wachten op de entree van hun super-invallers" om de wedstrijd tegen de Polen over de streep te trekken. De krant ziet dat ook als een van de "tekortkomingen" van de Nederlanders, die vrijdag de tweede wedstrijd tegen Frankrijk spelen. Bovendien is l'Équipe niet onder de indruk van de rechterkant van Nederland, waar Denzel Dumfries staat, die zich volgens de Franse krant liet wegzetten bij de goal van de Polen. Ook Xavi Simons "stelde opnieuw teleur".

Volgens het Britse Sky Sports was er "geen twijfel over mogelijk dat Oranje de dominante ploeg was", maar moet er effectiever met de kansen worden omgesprongen. "Met doelpunten win je wedstrijden en als Nederland het ver wil schoppen op het toernooi, zullen ze hun messen moeten slijpen."

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

6 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

6 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

7 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

10 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

10 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

10 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

10 uur geleden