Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje lijkt Miedema en Pelova te moeten missen in cruciaal duel

Oranje lijkt Miedema en Pelova te moeten missen in cruciaal duel

SEVILLA (ANP) - De voetbalsters van Oranje kunnen vrijdag in de strijd om een olympisch ticket met wereldkampioen Spanje waarschijnlijk niet beschikken over sterkhouders Vivianne Miedema en Victoria Pelova. De spits en middenveldster van Arsenal deden niet mee aan de afsluitende training in het Olympisch Stadion van Sevilla. FC Twente-verdedigster Marisa Olislagers is door bondscoach Andries Jonker bij de selectie gehaald en trainde al wel mee.

Miedema (27) gaf eerder deze week aan dat ze een kleine terugslag had in het herstel van haar zware kruisbandblessure. Eind vorig jaar maakte de topscorer aller tijden haar rentree in Oranje na een maandenlange afwezigheid, maar de afgelopen wedstrijden speelde ze minder bij Arsenal door terugkerende pijn in haar knie.

Het is nog niet duidelijk waar Pelova last van heeft. De 24-jarige voormalig Ajacied heeft normaal als vleugelverdedigster een plek in de basis van Oranje, maar was nu ook een optie om de langdurig geblesseerde Jill Roord te vervangen op het middenveld.

Oranje plaatst zich vrijdag bij winst in Sevilla (21.00 uur) voor de Olympische Spelen. Anders volgt volgende week woensdag mogelijk nog een herkansing.

Meer uit Voetbal

Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

3 uur geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

4 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

14 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

15 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

15 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

16 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

16 uur geleden