Oranje leidt bij rust met 3-0 tegen tien Turken
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal is hard op weg naar de koppositie van groep G van de WK-kwalificatie. Oranje heeft in de eerste helft al flink afstand genomen van Turkije en leidt met 3-0 in de Johan Cruijff ArenA.
Turkije speelt in de tweede helft met tien man. Çaglar Söyüncü kreeg vlak voor het rustsignaal een tweede gele kaart.
Davy Klaassen en Memphis Depay speelden een hoofdrol voor rust. Klaassen opende al in de eerste minuut de score na een fraaie combinatie met Memphis Depay. De middenvelder leverde in de 16e minuut de assist op de 2-0 van Depay.
Depay benutte in de 38e minuut en strafschop nadat Klaassen was gevloerd door Söyüncü. Georginio Wijnaldum kreeg ook een gele kaart. Hij is geschorst voor het volgend kwalificatieduel op 8 oktober tegen Letland in Riga.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
1 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
1 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
22 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.
1 dag geleden