Oranje leidt bij rust met 3-0 tegen tien Turken
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal is hard op weg naar de koppositie van groep G van de WK-kwalificatie. Oranje heeft in de eerste helft al flink afstand genomen van Turkije en leidt met 3-0 in de Johan Cruijff ArenA.
Turkije speelt in de tweede helft met tien man. Çaglar Söyüncü kreeg vlak voor het rustsignaal een tweede gele kaart.
Davy Klaassen en Memphis Depay speelden een hoofdrol voor rust. Klaassen opende al in de eerste minuut de score na een fraaie combinatie met Memphis Depay. De middenvelder leverde in de 16e minuut de assist op de 2-0 van Depay.
Depay benutte in de 38e minuut en strafschop nadat Klaassen was gevloerd door Söyüncü. Georginio Wijnaldum kreeg ook een gele kaart. Hij is geschorst voor het volgend kwalificatieduel op 8 oktober tegen Letland in Riga.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.
8 minuten geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.
5 uur geledenKERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
8 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
9 uur geleden