Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje krijgt tijdens Daviscup Finals te maken met Sinner

Oranje krijgt tijdens Daviscup Finals te maken met Sinner

SHANGHAI (ANP) - De Nederlandse tennissers krijgen volgende maand tijdens de Daviscup Finals in Malaga te maken met de Italiaan Jannik Sinner. Oranje en Italië treffen elkaar in de kwartfinales van het landentoernooi.

Het meespelen van kopman Sinner was onzeker, omdat de nummer 4 van de wereld de groepsfase van de Daviscup Finals liet schieten. De afgelopen jaren deed Sinner vaker niet mee aan de Daviscup, evenals andere wereldtoppers.

"Ik zal erbij zijn in Malaga. Ik hou van het teamgevoel en het gevoel van voor mijn land uitkomen in het blauw. Na de US Open heb ik mijn hoofd even leeggemaakt en de stekker er even uitgehaald", zei Sinner (22) tegen Italiaanse media.

Musetti

Achter Sinner, woensdag nog winnaar van het ATP-toernooi van Beijing, is Lorenzo Musetti de nummer 2 van Italië. Hij staat achttiende op de wereldranglijst. Ook Matteo Arnaldi (42e), Lorenzo Sonego (59e) en Matteo Berrettini (64e) staan in de top 100. Tallon Griekspoor is op de 24e plek de beste Nederlander.

Nederland en Italië treffen elkaar op donderdag 23 november.

Meer uit Sport

Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

18 minuten geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

2 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

3 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

5 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

1 dag geleden