Oranje komt niet verder dan gelijkspel tegen Polen
ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft na twee overwinningen op rij puntenverlies geleden in de Nations League. Oranje moest in een uitverkochte Kuip na een achterstand van 0-2 genoegen nemen met een gelijkspel (2-2)
Doelman Mark Flekken mocht zich verwijten dat Matthew Cash de Polen in de 18e minuut op voorsprong schoot. Steven Berghuis leidde in de 50e minuut de 0-2 van Piotr Zielinski in.
Oranje had vervolgens vier minuten nodig om op gelijke hoogte te komen. Davy Klaassen maakte in de 51e minuut de 1-2. Denzel Dumfries tekende in de 54e minuut voor de gelijkmaker (2-2). De treffer van de rechtsback werd aanvankelijk afgekeurd omdat Steven Bergwijn buitenspel leek te staan. Maar de videoscheidsrechter zag dat dit niet het geval was.
Memphis Depay kreeg in blessuretijd een ideale kans op de 3-2. De aanvaller slaagde er niet in een strafschop te benutten. Hij schoot op de paal.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
27 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
6 uur geleden