Oranje jaagt tegen Polen op derde zege op rij in Nations League
ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal speelt in een uitverkochte Kuip tegen Polen in de Nations League. Louis van Gaal laat waarschijnlijk een groot deel van zijn A-ploeg aan de aftrap verschijnen. De bondscoach zag zijn team afgelopen woensdag met veel reserves in Cardiff van Wales winnen (2-1).
Oranje is na twee duels nog zonder puntenverlies in de Nations League. Nederland won de eerste groepswedstrijd tegen België in Brussel (4-1). Virgil van Dijk ontbreekt tegen Polen. De aanvoerder viert sinds zaterdag vakantie. Stefan de Vrij of Matthijs de Ligt zal hem vervangen.
Polen won vorige week van de tweede keus van Wales (2-1) en verloor afgelopen woensdag van België (6-1). Czesław Michniewicz wilde vrijdag nog niet zeggen of hij zijn grote vedette Robert Lewandowski laat starten in Rotterdam. Hij wil de topscorer van Bayern München dinsdag sowieso opstellen tijdens het thuisduel met België. Arkadiusz Milik, Kamil Jóźwiak en Kamil Glik krijgen vermoedelijk rust.
Het duel tussen Nederland en Polen begint om 20.45 uur.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.
8 minuten geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalcompetitie is komend weekend toch op tv te zien. Streamingsdienst DAZN meldt in een persbericht de wedstrijden uit te zenden.
20 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.
29 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Everton-voetballers Idrissa Gueye en Michael Keane hebben hun ruzie bijgelegd. Dat is te zien op een door ploeggenoot Thierno Barry gedeeld filmpje op Instagram, waarbij beide spelers in de trainingshal van Everton een geïmproviseerde boksring betreden en elkaar met een bokshandschoen aan al snel omhelzen.
41 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.
1 uur geledenBRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.
2 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.
2 uur geleden