Oranje-internationals spelen met Atalanta gelijk bij Leipzig
LEIPZIG (ANP) - De eerste kwartfinale in de Europa League tussen RB Leipzig en Atalanta heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel in Duitsland eindigde in 1-1. Bij Atalanta deden Oranje-internationals Marten de Roon, Hans Hateboer en Teun Koopmeiners de gehele wedstrijd mee.
Atalanta kwam na ruim een kwartier spelen op voorsprong. De Colombiaan Luís Muriel dribbelde vanaf links het strafschopgebied in en schoot in de verre hoek knap raak. Leipzig was via André Silva halverwege de eerste helft dicht bij de gelijkmaker, maar hij raakte de paal. Datzelfde overkwam Atalanta-speler Mario Pašalic in de laatste minuut voor rust.
Silva kreeg in de 57e minuut een grotere kans op een doelpunt. De Portugese aanvaller zag zijn strafschop echter worden gestopt door keeper Juan Musso. In de rebound redde de keeper nog een keer, op een kopbal van Willi Orban. De Hongaarse verdediger bleef voorin hangen en kon na een voorzet vanaf links, via verdediger Davide Zappacosta, alsnog scoren: 1-1.
Koopmeiners was nog dicht bij een doelpunt. De middenvelder trapte de bal na ruim een uur spelen tegen de paal. In de slotfase mocht ook Leipzig nog hopen op de zege. Dominik Szoboszlai kopte de bal tegen de lat.
De return in Italië is volgende week.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
15 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden