Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje-internationals spelen met Atalanta gelijk bij Leipzig

Oranje-internationals spelen met Atalanta gelijk bij Leipzig

LEIPZIG (ANP) - De eerste kwartfinale in de Europa League tussen RB Leipzig en Atalanta heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel in Duitsland eindigde in 1-1. Bij Atalanta deden Oranje-internationals Marten de Roon, Hans Hateboer en Teun Koopmeiners de gehele wedstrijd mee.

Atalanta kwam na ruim een kwartier spelen op voorsprong. De Colombiaan Luís Muriel dribbelde vanaf links het strafschopgebied in en schoot in de verre hoek knap raak. Leipzig was via André Silva halverwege de eerste helft dicht bij de gelijkmaker, maar hij raakte de paal. Datzelfde overkwam Atalanta-speler Mario Pašalic in de laatste minuut voor rust.

Silva kreeg in de 57e minuut een grotere kans op een doelpunt. De Portugese aanvaller zag zijn strafschop echter worden gestopt door keeper Juan Musso. In de rebound redde de keeper nog een keer, op een kopbal van Willi Orban. De Hongaarse verdediger bleef voorin hangen en kon na een voorzet vanaf links, via verdediger Davide Zappacosta, alsnog scoren: 1-1.

Koopmeiners was nog dicht bij een doelpunt. De middenvelder trapte de bal na ruim een uur spelen tegen de paal. In de slotfase mocht ook Leipzig nog hopen op de zege. Dominik Szoboszlai kopte de bal tegen de lat.

De return in Italië is volgende week.

Meer uit Voetbal

Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

3 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

3 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

9 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

10 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden