Oranje-international Frimpong loopt enkelblessure op bij training
DOHA (ANP) - Jeremie Frimpong heeft woensdag bij de training van het Nederlands elftal op het WK in Qatar een blessure aan zijn rechterenkel opgelopen. Dat gebeurde nadat de rechterverdediger van Bayer Leverkusen een duel aanging met spits Wout Weghorst.
Frimpong moest zijn enkel laten intapen en kwam later terug het veld opgelopen. Het is onduidelijk hoe ernstig de blessure is. Frimpong moet zijn debuut bij het Nederlands elftal nog maken. Bondscoach Louis van Gaal selecteerde hem bij het WK voor het eerst. De 21-jarige Frimpong is de tweede keuze als rechtervleugelverdediger, achter Denzel Dumfries.
Stefan de Vrij is ook niet helemaal fit. De verdediger van Internazionale trainde woensdag apart van de rest en deed loopoefeningen.
Het Nederlands elftal plaatste zich dinsdag voor de achtste finales en neemt het daarin zaterdag op tegen de Verenigde Staten.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Coach Pep Guardiola heeft zijn spelers gewaarschuwd de komende kerstdagen niet te zwaar te tafelen. Iedereen die bij terugkeer op de training te veel is aangekomen, speelt zaterdag niet tegen Nottingham Forest. "Ze mogen eten, maar ik wil ze in de gaten houden. Ik heb een fitte selectie nodig", zei de Spaanse trainer tegen Britse media.
13 minuten geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay heeft Corinthians aan de winst van de Braziliaanse beker geholpen. De aanvaller van Oranje maakte tegen Vasco da Gama in Estádio Maracanã in Rio de Janeiro in de tweede wedstrijd van de finale na ruim een uur het winnende doelpunt met een intikker: 1-2. Het thuisduel was eerder deze week in 0-0 geëindigd.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.
14 uur geledenVILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
15 uur geleden