Oranje-international Frimpong loopt blessure aan onderbeen op
LEIPZIG (ANP) - Voetballer Jeremie Frimpong van Bayer Leverkusen heeft in de uitwedstrijd tegen RB Leipzig in de Bundesliga een blessure aan zijn onderbeen opgelopen. Bayer Leverkusen meldt dat hij daar een tik op kreeg en zich daardoor na een half uur spelen moest laten vervangen. Frimpong liep met wat hulp van een verzorger strompelend van het veld. Onderzoeken moeten uitwijzen hoe ernstig de blessure is.
Frimpong maakte in oktober in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk zijn debuut voor Oranje. De eerstkomende interlands van het Nederlands elftal zijn eind maart, tegen Schotland en Duitsland, allebei vriendschappelijk.
Bayer Leverkusen won in blessuretijd van Leipzig en verstevigde daarmee de koppositie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
9 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
29 minuten geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemeniƫ heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
9 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
12 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
12 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
14 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
14 uur geleden