Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje-international De Jong kampt met verstuikte enkel

Oranje-international De Jong kampt met verstuikte enkel

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zondag tijdens de verloren wedstrijd bij Real Madrid (3-2) een verstuikte enkel opgelopen. Dat verklaarde de Catalaanse club een dag na de Clásico. Barcelona meldde niet hoe lang het herstel van de Oranje-international duurt.

"Hij is niet beschikbaar en zijn beschikbaarheid is afhankelijk van zijn herstel", schreef Barcelona in een korte update over De Jong, die maandag medische tests onderging.

Volgens Spaanse media zou De Jong ongeveer vijf weken aan de kant staan met de blessure. Dit zou betekenen dat de middenvelder fit is voor het EK in Duitsland. Oranje speelt zijn eerste wedstrijd op 16 juni in Hamburg tegen Polen.

Rentree

De Jong liep de blessure op in de eerste helft van de wedstrijd in Madrid na een duel om de bal met Federico Valverde. Hij verliet het veld geëmotioneerd en hoofdschuddend per brancard.

De Jong maakte op 10 april juist zijn rentree in de uitwedstrijd bij Paris Saint-Germain, nadat hij begin maart ook al een enkelblessure had opgelopen. Hierdoor moest hij de interlands van Oranje tegen Schotland en Duitsland overslaan.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

2 uur geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

2 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

3 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

5 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

14 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

15 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

16 uur geleden