Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje-international De Jong kampt met verstuikte enkel

Oranje-international De Jong kampt met verstuikte enkel

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zondag tijdens de verloren wedstrijd bij Real Madrid (3-2) een verstuikte enkel opgelopen. Dat verklaarde de Catalaanse club een dag na de Clásico. Barcelona meldde niet hoe lang het herstel van de Oranje-international duurt.

"Hij is niet beschikbaar en zijn beschikbaarheid is afhankelijk van zijn herstel", schreef Barcelona in een korte update over De Jong, die maandag medische tests onderging.

Volgens Spaanse media zou De Jong ongeveer vijf weken aan de kant staan met de blessure. Dit zou betekenen dat de middenvelder fit is voor het EK in Duitsland. Oranje speelt zijn eerste wedstrijd op 16 juni in Hamburg tegen Polen.

Rentree

De Jong liep de blessure op in de eerste helft van de wedstrijd in Madrid na een duel om de bal met Federico Valverde. Hij verliet het veld geëmotioneerd en hoofdschuddend per brancard.

De Jong maakte op 10 april juist zijn rentree in de uitwedstrijd bij Paris Saint-Germain, nadat hij begin maart ook al een enkelblessure had opgelopen. Hierdoor moest hij de interlands van Oranje tegen Schotland en Duitsland overslaan.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

5 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

8 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

8 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

10 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

13 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

13 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

13 uur geleden