Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oranje-international De Jong kampt met verstuikte enkel

Oranje-international De Jong kampt met verstuikte enkel

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zondag tijdens de verloren wedstrijd bij Real Madrid (3-2) een verstuikte enkel opgelopen. Dat verklaarde de Catalaanse club een dag na de Clásico. Barcelona meldde niet hoe lang het herstel van de Oranje-international duurt.

"Hij is niet beschikbaar en zijn beschikbaarheid is afhankelijk van zijn herstel", schreef Barcelona in een korte update over De Jong, die maandag medische tests onderging.

Volgens Spaanse media zou De Jong ongeveer vijf weken aan de kant staan met de blessure. Dit zou betekenen dat de middenvelder fit is voor het EK in Duitsland. Oranje speelt zijn eerste wedstrijd op 16 juni in Hamburg tegen Polen.

Rentree

De Jong liep de blessure op in de eerste helft van de wedstrijd in Madrid na een duel om de bal met Federico Valverde. Hij verliet het veld geëmotioneerd en hoofdschuddend per brancard.

De Jong maakte op 10 april juist zijn rentree in de uitwedstrijd bij Paris Saint-Germain, nadat hij begin maart ook al een enkelblessure had opgelopen. Hierdoor moest hij de interlands van Oranje tegen Schotland en Duitsland overslaan.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

6 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

8 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

8 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

10 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

10 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

11 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

13 uur geleden