Oranje-international Blind langer bij Spaanse verrassing Girona
GIRONA (ANP) - Daley Blind heeft zijn contract bij Girona met een jaar verlengd. De 34-jarige Oranje-international staat nu tot de zomer van 2026 onder contract bij de Catalaanse club.
"Ik ben erg blij dat ik kan vertellen dat ik een nieuw contract heb getekend", zei Blind in een korte boodschap aan de supporters op X. "Ik kijk ernaar uit om jullie volgend jaar weer te zien in het Montilivi."
Blind verruilde vorig jaar Bayern München voor Girona. De oud-Ajacied werd bij de verrassing van de Spaanse competitie meteen een vaste waarde. Hij speelde 33 wedstrijden voor de club. Slechts vier spelers kwamen vaker in actie dit seizoen.
Champions League
Girona deed dit seizoen lang mee in de titelrace. Inmiddels staat de ploeg op de derde plaats en heeft zich daarmee al geplaatst voor de Champions League van volgend seizoen.
De club, die vorig jaar als tiende eindigde in La Liga, maakt nog kans op de tweede plaats. Met nog twee wedstrijden te gaan heeft Girona een achterstand van 1 punt op Barcelona. De nummer 2 heeft wel een wedstrijd minder gespeeld.
Ajax
Blind speelde het grootste deel van zijn carrière bij Ajax, de club waar hij ook de jeugd doorliep. Ook kwam hij tussen 2014 en 2018 uit voor Manchester United. In 2023 vertrok hij van Ajax naar Bayern München.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.
19 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
22 uur geledenPARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
22 uur geleden